Ödüllerimiz

Yılın Kadın Girişimcisi

Garanti Bankası, Ekonomist Dergisi ve KAGİDER'in beraber düzenlediği "Yılın Kadın Girişimcisi" yarışmasında "Yöresinde Fark Yaratan Kadınlar" kategorisinde Kurucumuz ve baş tasarımcımız Serpil Karuserci 1.lik ödülünü aldı.

Sektöre Yaptığımız Katkılardan Dolayı Teşekkür ve Üstün Başarı Ödülü

IF Wedding Fuarı kapsamında düzenlenen organizasyonda DreamON, İzmir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'ndan "Sektörde Üstün Başarı" ödülünü aldı.

En Güzel Cumhuriyet Vitrini Yarışması

DreamON olarak, 29 Ekim 2012 tarihinde Kadıköy Belediyesi ve Caddebostan Gönüllüleri Derneğinin ortak düzenlediği  "En Güzel Cumhuriyet Vitrini" yarışmasında 1.'liğe layık gösterilmek bize büyük gurur verdi.

Yaşama Dokunan İnsan Ödülü

Ortadoğu Ticaret Borsası, kurucumuz ve baş tasarımcımız Serpil Karuserci'ye "Yaşama Dokunan İnsan" plaketi verdi.

"Kız Çocukları Mesleğini Seçiyor" Projesi

Kurucumuz ve Baş tasarımcımız Serpil Karuserci'ye, Gaziantep Turizm Elçileri Derneği'nin düzenlediği "Kız Çocukları Mesleğini Seçiyor" projesine olan desteklerinden dolayı plaket verildi. Projenin ortakları arasında,  Avrupa Birliği, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Gaziantep Turizm Elçileri Derneği bulunmaktadır.

Girişimcilik Semineri Plaketi

Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Kadın Girişmciler Kurulu ve Teknopark'ın ortak düzenlediği "Girişimcilik Semineri"inde kurucumuz Serpil Karuserci konuşmacı olarak davet edildi. 

Toplumda Doğru Rol Model

Kurucumuz ve baş tasarımcımız Serpil Karuserci, Hacı Muzaffer Bakbak Lisesinde okuyan öğrencilerle deneyimlerini paylaştı.

Gaziantep Kültürüne Katkılarımızdan Dolayı Teşekkür

Gaziantep Klubü, kurucumuz ve Baş tasarımcımız Serpil Karuserci'ye "Gaziantep Kültürüne Katkıları" dolayısıyla teşekkür plaketi verdi.

Kırıkkale Valiliği nden ödül

Serpil Karuserci, Kırıkkale Valisi'nin davetiyle Kırıkkale'de gelinlik defilesi yaptı.

Mesleki ve Teknik Eğitim Okulları Arası Proje´ye Destekler

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mesleki ve Teknik Eğitim Okulları arası projelere olan desteklerinden dolayı kurucumuz Serpil Karuserci'ye plaket verildi.

Çocuk Yuvasından Teşekkür Plaketi

Türk Anneler Derneği'inden Gaziantep Çocuk Yuvasına Desteklerinden dolayı kurucumuz Serpil ve Abdullah Karuserci'ye teşekkür plaketi verildi. 

Gaziantep Fen Lisesinden Teşekkür Plaketi

Gaziantep Fen Lisesi destek ve katkılarından dolayı kurucularımız Serpil ve Abdullah Karuserci'ye "Onur Belgesi" verdi.

Kadın Girişimciler Konferansı

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesinin davetiyle, Hatay'daki "Kadın Girişimciler Konferansı" konuşmacısı kurucumuz Serpil Karuserci'ydi.

Gaziantep Kuaförler Odası

Gaziantep Kuaförler Odası Başkası Mesut ALKAYA, Gaziantep Kuaförlerine verdiğimiz desteklerden dolayı bu plaketi verdi.

Bölgesel ve Uluslararası Marka Ödülü

2015 yılı Bölgesel ve Uluslararası Marka ödülü DreamON'a.
Ceyda Düvenci'nin sunuculuğunu yaptığı, Gamep tarafından organize edilen törende DreamON adına ödülü yönetim kurulu üyesi Onur Karuserci, Prof.Dr. Ümit Özdağ'ın elinden aldı.

Gagiad ödülleri

Gagiad 2015 ödülleri sahibini buldu.
DreamON Kurucularından Serpil Karuserci, Kadın Girişimci dalında ödülünü GSO Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu'ndan aldı.

41. Gurur Yılı

DreamON'a 41 kere Maşallah!!!
Gaziantep Ticaret Odası şirketimizin 41 yılı aşkın üyeliğini bu güzel ödülle taçlandırdı. 
Bu güzide ödülü DreamON adına Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Karuserci aldı.