DREAMON ABİYE MODELLERİ

Tüm özel davetler ve geceler için muhteşem tarzlarda en güzel abiye modelleri, en farklı seçenekleriyle DreamON koleksiyonlarında yer alıyor. Zarif kumaşlar, kaliteli, zengin malzemeler ve özgün tasarımlar şık etkinlikler için en muhteşem görünüme kavuşmanıza yardımcı olacak alternatif kıyafetleri DreamON mağazalarında bulabileceksiniz.
Kısa ya da uzun kollu, mini tarzında siluetlerde gece kıyafetleri, söz ve nişan kıyafetleri, taşlı parıltılı abiye elbiseler, resmi gece abiyeleri, balo tarzı kıyafetler, farklı yaka tiplerinde elbise modelleri, anne abiyeleri ve mezuniyet kıyafetlerinin tüm renk alternatifleriyle hayallerinizdeki çarpıcı görünüme sahip olarak, tüm davetlilerin başını döndüreceksiniz.
Son sezonlara ait tüm abiye modelleri Dreamon.com.tr de Abiye Modellerini incele, abiye fiyatlarını öğren ve hemen randevu al!

TREASURE COLLECTION
TREASURE COLLECTION

TREASURES COLLECTION

AMAZON
AMAZON

Gücü cesaretinden gelen korkusuz kadınlardan ilham alınarak oluşturulan DreamON "Amazon" Koleksiyonu abiyeleri, zengin kumaşları ve eğlenceli detaylarıyla fark yaratıyor. Bu dişi siluetteki iddialı tasarımlar ile kimse gözlerini sizden alamayacak.

EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin