2018 - 2019 Katalog Çekimleri

  • 17.03.2018 / 12:34
  • 2054

Dreamon Gelinlik Yönetim Kurulu Başkanı Karuserci Açıklaması

DreamON Gelinlik Yönetim Kurulu Başkanı Serpil Karuserci, 2018 ve 2019 koleksiyonlarında yer alan modellerinin şimdiden büyük ilgi görmeye başladığını bildirdi.

Karuserci, yaptığı yazılı açıklamada, DreamON Gelinlik'in 2018-2019 katalog çekimlerinin ilk bölümünü dünyaca ünlü İspanyol manken Elizabeth Maymo'nun katılımı ile gerçekleştirdiğini belirtti.

Çağnur Karuserci ve İspanyol tasarımcı İsis Carel Baroni Canizares'in kreasyonlarından oluşan "Golden Label, DreamON Premium ve DreamON Selection" isimli üç koleksiyonlarının yer aldığını anlatan Karuserci, "Golden Label isimli çok özel koleksiyonda her modelden tek üretim yapıldı. VIP müşterilerimize özel olarak üretilen modeller büyük ilgi çekiyor" ifadesi kullandı.

Koleksiyon yurt içi için dantel ağırlıklı özel olarak üretilen modellerden oluşurken, yurt dışı için sade kumaşlardan üretilen modellerden oluştuğunu belirten Karuserci, Türkiye'de ve dünyadaki gelin adaylarının kendi gelinliklerini tercih etmelerinden mutlu olduklarını ifade etti.

Karuserci, şunları kaydetti:

"2018 ve 2019 koleksiyonlarında yer alan modellerimiz şimdiden ilgi görmeye başladı. Bize başvuran gelin adaylarımıza, kendilerine yakışan modeli tavsiye etmekteyiz. Çünkü herkesin vücut yapısı farklı. Bir gelin adayından çok yakışan bir gelinlik modeli, diğer gelin adayına yakışmayabilir. Bu bizim içinde önem arz etmektedir."

Karuserci, katalog çekimlerinin fotoğraf sanatçısı Tayfun Karabağ tarafından gerçekleştirdiğini kaydetti.

www.dreamon.com.trEN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin