2018'in En Moda Saç Modelleri

  • 17.03.2018 / 13:21
  • 283
EN ÖZEL GÜNDE EN ÖNEMLI DETAY: GELİN SAÇI
 
Bayan olsun, erkek olsun güne başlayan  her modern insan saçı ile ilgilenir. En azından saçını tarar ve evinden öyle çıkar. Söz konusu özel bir gün olduğunda saça gösterilen özen de artar. Hele bu özel gün evlilik gününüz ise, gösterilecek özen en üst düzeye çıkar. Bir düşünün, torunlarınız sizin evlilik resimlerinize bakarlarken kim bilir neler düşünecekler? Her şeyiniz için bir yorumda bulunurlarken saçınız da bu yorumlardan nasibini alacaktır. Belki saç modelinizi çok demode bulacaklar, belki de yıllar sonra saçınız tekrar moda olmuş olacak. Her ne olursa olsun, saçınızın bu özel günde mükemmel olması gerektiğini hepimiz biliyoruz. 
 
Bayanların saç konusunda çok daha titiz olduğu bir gerçektir. Özellikle de mezuniyet, nişan, düğün gibi çok özel günlerinde bayanlar; model ve kuaför seçimlerinde zor karar verirler, ince eleyip sık dokurlar.
 
Son yıllarda gelinler pek duvak takmaya yanasmıyor. 2018’da da bu trendin devam ettigini görecegiz. Duvak takmayınca ne mi  yapacaksınız? Bu özel gününüzde kullanmanız için birçok saç bandı ve taç bulunuyor. Bunların yardımıyla saçınızı yüzünüzden çekip aydınlık bir yüzle misafirlerinizi karsılarsanız trendlerden de uzak kalmamıs olursunuz.
 
Duvak takmayı aklınıza koyduysanız kuaförünüzle yapacagınız provalar sırasında duvagınızı da götürüp en iyi ne sekilde kullanabileceginize karar verin. Tören baslarken duvak takıp, bir süre sonra çıkarmayı da tercih edebilirsiniz. Böyle bir sey düsünüyorsanız kuaförünüzün duvagı çıkartmanıza imkan verecek bir sek
ilde taktıgından ve saçınıza duvaksızken de güzel duracak bir model yaptıgından emin olun.
 
Dreamon Gelinlik | Dreamon Blog

EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin