2018'in En Moda Saç Modelleri

  • 17.03.2018 / 13:21
  • 2455

EN ÖZEL GÜNDE EN ÖNEMLI DETAY: GELİN SAÇI

Bayan olsun, erkek olsun güne başlayan  her modern insan saçı ile ilgilenir. En azından saçını tarar ve evinden öyle çıkar. Söz konusu özel bir gün olduğunda saça gösterilen özen de artar. Hele bu özel gün evlilik gününüz ise, gösterilecek özen en üst düzeye çıkar. Bir düşünün, torunlarınız sizin evlilik resimlerinize bakarlarken kim bilir neler düşünecekler? Her şeyiniz için bir yorumda bulunurlarken saçınız da bu yorumlardan nasibini alacaktır. Belki saç modelinizi çok demode bulacaklar, belki de yıllar sonra saçınız tekrar moda olmuş olacak. Her ne olursa olsun, saçınızın bu özel günde mükemmel olması gerektiğini hepimiz biliyoruz. 

Kadınların saç konusunda çok daha titiz olduğu bir gerçektir. Özellikle de mezuniyet, nişan, düğün gibi çok özel günlerinde kadınlar; model ve kuaför seçimlerinde zor karar verirler, ince eleyip sık dokurlar.

Son yıllarda gelinler pek duvak takmaya yanasmıyor. 2018’da da bu trendin devam ettigini görecegiz. Duvak takmayınca ne mi  yapacaksınız? Bu özel gününüzde kullanmanız için birçok saç bandı ve gelin tacı bulunuyor. Bunların yardımıyla saçınızı yüzünüzden çekip aydınlık bir yüzle misafirlerinizi karsılarsanız trendlerden de uzak kalmamıs olursunuz.

Dağınık topuzlar ve helen tipi gelin tacları ışıltılarıyla ve yumuşak yapılarıyla, gelin adaylarına romantik bir hava katıyor.

Duvak takmayı aklınıza koyduysanız kuaförünüzle yapacagınız provalar sırasında duvagınızı da götürüp en iyi ne sekilde kullanabileceginize karar verin. Tören baslarken duvak takıp, bir süre sonra çıkarmayı da tercih edebilirsiniz. Böyle bir sey düsünüyorsanız kuaförünüzün duvagı çıkartmanıza imkan verecek bir sekilde taktıgından ve saçınıza duvaksızken de güzel duracak bir model yaptıgından emin olun.

Gelinliğinizin tarzının da, karar vereceğiniz saç modeliyle uyum içerisinde olması gerekmektedir. 

Size en yakın DreamON mağazasına yapacağınız ziyarette, DreamON'un uzman satış danışmanları; tarzınıza en uygun gelinlik modellerini ve onların duvak modellerini gösterecektir.

 EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin