2019 Gelinlik Modelleri

  • 06.07.2019 / 12:14
  • 604

2019 yılında yine birbirinden gösterişli gelinlik modelleri piyasadaki yerini almaya devam edecek. Bayanları daha güzel gösterecek bu gelinlik modelleri sayesinde, gelinlik seçimini tam olarak içinize sinecek şekilde tamamlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Günümüzün en çok tercih edilen seçenekler ise şu şekilde sıralanıyor:

Uzun Etekli Gelinlik Modelleri

Bayanların daha zarif gözükmesine neden olacak bu gelinlik modelleri tekrara popüler bir hal aldı. Vücut hatlarının ön plana çıkmasına neden olan bu tür daha etkileyici görüntü sunması açısından idealdir. Özellikle kabarık model gelinliklerden sıkılanlar için bu modeller doğru bir seçenek halinde bulunur. 

Uzun etekli şık ve modern gelinlik modelleri kabarık etekli gelinliklerin yerini almaya başladı

Uzun Kollu Saten Gelinlikler

2019 gelinlik modelleri arasında oldukça popüler bir yere sahip olan bu gelinlikler tercihini daha çok sade modellerden yana yapmak isteyenler için idealdir. Zariflik ve sadelikten hoşlanıyorsanız, tercihinizi bu modelden yana kullanmanız daha mantıklı olacaktır. Özellikle her mekana uyumlu olması nedeniyle de, daha doğru bir seçim yapmış olursunuz.

Uzun kollu saten gelinlik modellerinden Galia muhteşem mikado kumaşı ve zarif dantelleriyle fark yaratıyor

Katlı Gelinlik Modelleri

Gelinlik konusunda biraz daha iddialı bir seçim yapmak isteyenler doğrudan bu modelleri araştırma altına alabilirler. Bu modeller sayesinde oldukça trend bir görünüm yakalamış olacaksınız. Bu modellerin diğer güzel özelliği ise, her türlü vücut tipine uyumlu bir yapıya sahip olmasıdır. Bu şekilde uzunca bir süre vücut tipine uygun bir gelinlik aramanıza gerek kalmaz. 

katlı gelinlik modelleri bu yılın gelinlerinin sıklıkla tercih ettiği modeller arasında

Kalp Yaka Gelinlikler 

Kalp yaka gelinlik modelleri 2019 yılında sıklıkla gördüğümüz modeller arasında yer alıyor. Vücuduna güvenenlerin mutlaka incelemesi gereken bu modeller, özellikle konu hakkında daha iddialı bir seçim yapmak isteyenler için idealdir. İlkbahar ve yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alacak bu model, her mekana uyum sağlaması açısından da popüler bir hale gelmeye devam ediyor.

pelerinli gelinlik modelleri bu sezonun en çok istenen modellerinden

Pelerinli Gelinlik Modelleri

Duvak kullanmak istemeyen gelinlerin imdadına yetişecek bu model, oldukça trend gözükmeniz açısından idealdir. Zarif ve şıklığı aynı anda sunan bu model, özellikle salon düğünleri için daha doğru bir seçim oluşturur. Üstelik hareket etme sorununa karşılık olarak pelerini çıkarabilir ve bu şekilde düğünün ilerleyen saatlerinde daha rahat hareket edebilme fırsatı da yakalayabilirsiniz. EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin