2020 Yılı Burç Yorumları

  • 14.12.2019 / 08:30
  • 1023

Yeni bir on yılın da başlangıcı olan 2020 hayatında köklü değişikler yapmak için cesaret edenlerin fırsat yılı olacak.  Yeni umutların, heyecanların ve deneyimlerin zamanı olan yeni yıl başlangıçları bu kez uzun yılları etkileyecek değişikliklerin de başlangıcı olacak.

Kariyer yükselişleri, hep hayali kurulan tatiller, monoton ilişkilerin tekrardan alevlenmesi, gelinlik hayali ve ev değişikliklerine gebe olan 2020 senesine pozitif başlamanız en önemli ipucu.

2020 tüm burçlara farklı fırsatlar ve heyecanlar sunacak

Seneye nasıl bir enerji yaratarak başlarsanız önümüzdeki on yılda bu yarattığınız enerjiye göre şekillenecek. İyi gitmeyen bir ilişki, mutlu olmadığınız iş ve küçük adımlarla başlayacak olan köklü değişimler için sorumluluk almanın tam zamanı.

Bu yıl ayrıca bireyselleşmenin önemini kavrayarak, kendinize yatırım yapmanız gereken yıl, önünüze çıkan tüm fırsatları değerlendirin.

Sağlıklı bir yaşam formuna geçmek için adım atın, kendinize yeni hobiler edinin, bol bol kitap okuyup, tatil fırsatları yaratın.

Burçların neler getireceği yeni yılda en çok merak edilenlerden

Aşk anlamında ise geçmişin tıkanıklıklarından kurtulup, bir sünger çekmeniz ve yeni fırsatlara yer açmanız için senenin ilk dönemini çok iyi değerlendirmelisiniz. Mutlu bir birlikteliği olanların bu sene ilişkilerinin daha da güçleneceği bir yıl olacak.

Evlilik yolundaki ilişkiler içinse Nisan ayından itibaren fırsatlar açık görünüyor.

Koç Burcu (21 Mart-20 Nisan)

Aşk hayatında istikrarlı olması gereken Koç burcunun bu sene kariyerine ve sağlığına önem vermesi gereken bir yıl.

İlişkilerde açıklık ve sadelik size mutluluğu getirecek. Partnerinizle önceden yaşadığınız problemler sizin değişen tavrınızla, çok daha sağlıklı bir hale gelebilir.

Yalnız olan Koç burçlarına tavsiyemiz ise yeni ilişkilere atılmadan önce eski ilişkilerinizdeki hatalarınızdan sıyrılarak başlangıç yapmanız olacaktır.

Kariyerinizde kendiliğinden gelen yeniliklere ayak uydurmaya çalışmanız bu sene size yükselme fırsatı yakalamanızı sağlayacak. Senenin ilk döneminde yaptığınız yatırımların meyvesini senenin ikinci döneminde alacaksınız.

Bu sene sağlık problemlerinizi görmezden gelmemeniz gereken bir sene. Bu yüzden iyi beslenmek, spor yapmak, tüketiyorsanız alkol ve sigarayı azaltmanız hatta bırakmanız sizin için en doğru adımlar olacaktır.

önümüzdeki yılın astrolojik açıdan neler getireceği hep merak konusudur

Boğa Burcu (21 Nisan-20 Mayıs)

Bu sene boğa burçlarının ilişkisinden beklentilerini ortaya koyduğu ve ciddi adımlar attığı bir yıl olacak.

Bu sene uzun ilişkisinden yeni çıkmış olan Boğa burçlarının yaptığı hataları anlayarak, ilişkilerinde yeni ve güzel başlangıçlara adım atacağı bir yıl olacak. Özellikle 2019 yılında girdiğiniz karmaşadan kurtulup, toparlamaya ve mutlu olmaktan korkmamaya başlayacaksınız.

İlişkisi olmayan Boğa burçları için tutkulu ilişkiler gündemde olacak ve güçlü bağların kurulduğu bir yıl olacak.

Boğa burcu için 2020 yılı finansal anlamda olumlu gelişmeler yaşanacak bir yıl olacak.2019 yılında iş anlamında attığınız adımların faydasını göreceksiniz. Özellikle kendi işinde çalışan boğa burçlar için kariyer anlamında yoğun bir yıl olacağı için çok çalışacaksınız fakat bu sizi çok mutlu edecek.

ikizler burcu kadını için 2020 heyecan verici bir yıl olacak

İkizler Burcu (21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcunun uzun zamandır en ihtiyaç duyduğu şey olan taptaze başlangıçlar bu sene kapıda.

Yeni ilişkiler, yeni iş fırsatları bu sene siz elinizi bile kıpırdatmadan önünüze gelecek. Fırsatları iyi değerlendirmeniz gereken bir yıldasınız. Kendinizi gelinlik modelleri arasında seçim yaparken bulabileceğiniz bir yıla giriyorsunuz, hazırlıklı olun.

Kendinizi kandırdığınız, mutluluk tablosu çizdiğiniz tüm hatalarınızdan sıyrılmak için doğru zamandasınız.  İlişkiniz dolayısıyla ihmal ettiğiniz dostlarınızı aramanız, gelecek yıllarda onları kaybetmemeniz için atacağınız en doğru adım.

Mutluluğunuzun kendi çabanızda gizli olduğunu unutmayın ve son yıllarda girdiğiniz melankolik halinizden bir an önce sıyrılın. 2020 stresli ve çok çalışmanız gereken bir yıl olsa da maddi kaygılarınızdan kurtulacağınız, sadece finansal durumunuzu dengede tutmak için çaba göstereceğiniz bir yıl olacak.

Yengeç Burcu (22 Haziran-22 Temmuz)

2020 yılı yengeç burçlarının kendi içlerine döndüğü ve bol bol gözlem fırsatı olan bir yıl olacak.

İlişkisi olan yengeç burçları için romantik bir dönem başlıyor, ilişkisi olmayan yengeç burçlarının da bu yıl hayatlarının aşkıyla tanışmaları muhtemel.  Girip çıktığınız ortamlarda pozitif enerjinizle doğru kişiyi hayatınıza çekebilirsiniz.

Ne istediğinize karar verip, alıcıları açık tutmayı unutmayın. Hem ruh hem de fiziksel sağlığınız açısından bu yıl yoga gibi içe dönüş aktiviteleri ve enerjinizi yükseltecek dans kursları size iyi gelecek.

Yengeç burçları kariyer açısından rekabetçi bir yılın içerisinde olacak.  2020 yılında emin adımlarla ilerlemek istiyorsanız iş arkadaşlarınızla huzurlu bir ortam yaratmak sizin için en doğrusu olacaktır.

Aslan burcu için heyecan dolu bir yıl olacak

Aslan Burcu (22 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan burçlarının kendilerine yatırım yapacakları, kişisel gelişimlerine odaklanacakları bir yükseliş yılı olan 2020 yılı hem hedefler hem de hayaller için müthiş fırsatların kapılarının açılacağı bir dönem başlayacak.

Negatif enerjileri üzerinizden atarak, eğer var ise partnerinizle yepyeni ve daha derin ilişkilere adım atacaksınız.

İlişkisi olmayan bir aslan burcu iseniz de yüksek enerjilerinizle istediğiniz kişileri hayatınıza çekebileceğiniz, tüm gözlerin üstünüzde olacağı bir yıla giriş yapmış bulunuyorsunuz.

Yoğun iş temposuna gireceğiniz bu sene çatışmalardan uzak durarak, istikrarı korumanız gerektiğini size hatırlatmak istiyor, iş arkadaşlarınız ve üstlerinizle iyi ilişkiler kurmanızı tavsiye ediyoruz.

Üstünüzdeki yüklerin hafiflemesiyle bu yıl sosyal hayatınıza önem vereceğiniz bir yıl olacak gibi duruyor.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

2020 yılı Başak burçları için kariyer değişimlerini ve yeni iş fırsatlarını müjdelerken ikili ilişkilerde daha temkinli davranmanız ve kendinizi duygusal anlamda sorgulamanız gerektiğini gösteriyor.

Sizi mutlu eden ne varsa hayatınızda onu çoğaltmaya ve sizi bıktıran, yoran ne varsa ona veda etmenizin tam zamanı.

Eğer ilişkinizde mutlu değilseniz vedalara hazırsınız, mutlu bir ilişkiniz varsa partnerinizle ilişkinizden beklentilerinizi konuşmak atacağınız en doğru adımlar olacaktır.

Eskiden kırgınlıklarınız konusunda kendinizi affettirmeniz için yeni fırsatlar doğuyor.

İlişkisi olmayan bir Başak burcu iseniz kendi içinizde bir netliğe kavuşmadan ilişkilere başlamamanızı tavsiye ederiz.

Kariyer odaklı olmanız gereken 2020 yılı sizi finansal anlamda fazlasıyla mutlu edecek kapıların açılmasına vesile olacak.  Yaptığınız işlerde takdir edileceğiniz, yeni girişimlerinizin destek göreceği bir yıl olacak.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Bu yıl teraziler için hem aşk hem de arkadaşlık anlamında sürüncemede kalmış ilişkilerin karar yılı olacak.

2019 yılında boğuştuğunuz tüm zorlukların geride kalacağı 2020’de Terazi burçları için flörtüz bir dönem başlıyor diyebiliriz. Ne iş ne de ilişki anlamında Terazi burçları artık kendilerini yalnız hissetmeyecek.

Bu yıl ertelediğiniz ve yapmak istediğiniz tüm hayalleri gerçekleştirmek için mükemmel bir yıl olacak. Belki bir düğün ya da söz nişan durumları ortaya çıkabilir.

Geride bıraktığınız sorunlar sayesinde bu yıl tüm odağınızı mutluluğa ve pozitif enerjiye harcayabilirsiniz.

Kariyerinizde attığınız adımların faydasını göreceğiniz bu yıl terazi burçlarına para biriktirmelerini ve yatırım fırsatlarını iyi değerlendirmelerini tavsiye ediyoruz.

2020 yılı görkemli bir düğünle dünya evine girebilirsiniz

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

Tutku ve ihtirasın burcu olan akrepler bu yıl geçmişlerinden tamamen sıyrılıp, özgür bir 2020 senesine merhaba diyecekler.  Kendilerini yeniden tanıma ve sevme fırsatı yakalayan akrep burçlarının yaratıcı enerjileri bu sene tavan yapacak.

Kendisiyle olan ilişkisini dengeleyecek olan Akrep burçları bu sene ilişkilerde önceki senelerdeki istikrarını koruyacak.

İlişkisi olan bir Akrep burcuysanız bu sene ilişkiniz daha romantik ve tutkulu bir hal olacak.  Yalnız olan akrep burçları ise bu sene kendisiyle fazlasıyla meşgul olduğu için ilişkileri çok fazla önemsemeyecek.

2020 yılında kariyer anlamında köklü değişiklerden en çok etkilenen burçlardan biri olan akrep burçları bu sene iş hatta tamamen kariyer bile değiştirebilirler. Hali hazırda iş arayan akrepler içinse şanslı bir döneme girmiş bulunuyoruz.

Yay Burcu (23 Kasım-22 Aralık)

İlişkisi olsun ya da olmasın 2020 yılında Yay burçları aşk anlamında zirveyi yaşayan burç olacak.

Müthiş değişimler, yeni insanlar ve harika fırsatları iliklerine kadar hissedecek olan Yay burçlarının özgüvenleri bu yıl en yukarılara çıkacak.

Yeni yılın etkisiyle kendinizde ve çevrenizde yaptığınız değişimlerle kendinize muhteşem bir gelecek kurmanın arifesindesiniz.

Uzun süredir aradığınız fırsatları yakalamak üzeresiniz, projelerinizi ve hayallerinizi hayata geçirdiğiniz bu yıl tüm çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız.

2020 yılında özlediğiniz mutluluk düşündüğünüzden de yakın olacak

Oğlak Burcu (22 Aralık-20 Ocak)

2020 yılında yaratım gücü yüksek olan burçların başında oğlak burcu geliyor.

Şaşırtıcı bir şekilde oğlak burcu bu yıl aşkı odağına alacak ve aşktan aldığı kuvvetle istediği her alandaki değişimi elde edecek.

İlişkisi olan oğlak burçları verme alma dengelerini sağlayarak ilişkilerinin güçlendiklerini hissedecekler.  Yalnız olan oğlak burçları için bu yıl flörtler devrede olacak.

Önceden emek verdiği işlerin meyvesini toplamaya başlayacak olan oğlak burçlarının bu yıl beklenmedik kariyer ve finansal getirileri olacak.

Yeni işlerin anlaşmalarının ve güçlü birlikteliklerin yaşanacağı bu yıl oğlak burçları için harika geçecek.

Kova Burcu (21 Ocak-19 Şubat)

2020 Kova burçları için neyin ve kimin önemli olduğunu tartmaları gereken birçok yol ayrımına ve kararlara bağlanacak bir yıl olacak.

Akılları ve kalpleri arasında birçok seçim yapması gereken Kova burçlarına karar aşamalarında dengede olmaları tavsiyesini verebiliriz.

Bu yıl ilişkisi olan kova burçlarının partnerleriyle tutkunun dozunu arttıracağını ilişkisi olmayan kova burçlarının ise heyecan verici flörtlere adım atacağını söyleyebiliriz.

Her şeyi kendi yapmaktan zevk alan ve başladığı her işi tam yapmaya gayret gösteren Kova burçlarına bu yıl grup çalışmalarına ve iletişime daha açık olmaları gerektiğini öğütlüyoruz.

Doğru iletişim kurmaları halinde 2020’de kariyerlerinin zirvesine adım atacaklarını söyleyebiliriz.

evlilik yolu görünen burçlar gelinlik araştırmasına şimdiden başlamalı

Balık Burcu (20 Şubat-21 Mart)

2020 Yılından değişim bekleyen balık burçları bu yıl vizyonlarını fazlasıyla genişleterek olaylara daha olgun ve uysal yaklaşmayı başaracaklar.

Yeteneklerinin farkına vararak, öz sevgilerini arttıran balık burçlarını bu yıl bir sürü fırsat ve macera bekliyor.

Daha özgür hareket etmeye başlayacak olan balık burçlarının bu sene hayatlarının her alanında özgüven gelecek.

Sosyal çevrelerini arttırarak, pek çok aktiviteyle uğraşacak olan balık burçları birçok flörtüz ilişki yaşayacak ve bu ilişkiler onları tamamen besleyecek.

İlişkisi olan balık burçları için sosyal hayatta bol sayıda yeni arkadaşlık, yalnız olan balık burçları içinse yeni aşk ve arkadaşlık ilişkileri kapıda.

İş anlamında da yeteneklerini fazlasıyla sergileyen balık burçları bu yıl iş anlamında da tüm çevrelerinin takdirini görecek.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin