Ankara'da Gelinlik İçin Doğru Adres

  • 09.11.2018 / 10:50
  • 1201

Genç bir kadının en özel gününde giyeceği gelinliği seçmesi gerçekten çok önemlidir. Seçeceğiniz gelinlik sizi yansıtmalı, vücudunuza tam oturmalı, detaylar doğru tasarlanmalı, düğünün ambiyansına uygun olmalı ve kaliteli durmalıdır. Bu seçimi yaparken doğru adreslere ulaşmak önem kazanır. Doğru adrese nasıl ulaşılırım dediğinizi duyar gibiyim. Sizlere deneyimli biri olarak öncelikle tavsiyem merdiven altı üretim yapan kişilerden uzak durmanızdır. Peki bunlar kimlerdir? 

Bu kişiler emek vererek hazırlanan başka firmaların modellerini kendi modelleri gibi lanse eder, aynı kumaşı ve kalıbı kullanıp bire bir aynısını yapabileceği iddiasında bulunur, size resim üzerinden model beğendirip, birbiriyle hiçbir uyumu olmayan gelinliklerin kolunu bedenini eteğini birleştirip anlamsız modeller üretir. Buralara giden gelin adaylarımız maalesef bu özel gün için bin bir hevesle sipariş ettikleri gelinlikleri giymeyi bırakın, maddi manevi kayba uğramaktadırlar. Bu tarz firmalar sipariş olarak aldıkları gelinlik modelini gelinlere yetişmedi, emekle çalışılıyor gibi bahanelerle düğün günü teslim ederek, sizi geri dönüşü olmayan bir sürece çekmeye çalışırlar.

Her şeyden önce alacağınız gelinliği üstünüzde görmeli; yaşınıza, vücut tipinize, tarzınıza uygun olup olmadığını anlamalısınız. Bunu da; ancak siz gelin adayları için yılların tecrübesiyle her yıl farklı kreasyonlar hazırlayan, mağazalarında sizlerin beğenisine sunan, deneyimli satış danışmanları eşliğinde size her konuda destek veren firmalar sağlayabilir.

 Bu doğru adreslerden biri olan DreamON Gelinlik Ankara Tunalı Hilmi Caddesindeki mağazasında muhteşem gelinlik, abiye ve aksesuar modelleriyle ve sunumlarıyla sizleri beklemektedir.

Ankara gelinlik firma Tunalı hilmi caddesinde gelinli mağazası DreamonEN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin