Ateş Grubu Burçları: Koç, Yay ve Aslan Burçlarının Gelinlik Modelleri

  • 31.08.2018 / 11:05
  • 1454

Burcu ne olursa olsun her gelin adayı en güzel gelinlik modelini giymek ister. Ancak seçenek çok ve seçmeniz gereken gelinliğin tek olması nedeniyle, tarzınıza ve karakterinize en uygun gelinliği bulabilmeniz öndemlidir. İddialı ve hareketli karakterdeki insanların burçları genelde ateş grubundadır.  Ateş grubu burçları olan, cesur ve enerjik koç burcu, rahatlığı seven yay burcu ve öncü aslan burcu acaba hangi gelinlik modellerini tercih etmeli.

Koç Burcu Kadını: Enerjik ve Cesur

Herkesin tercih edebileceği klasik bir gelinlik modeli koçları pek te memnun etmeyecektir. Modern ve yenilikçi karakteri koçları farklı modellere yönlendirecektir. Seksapeli önemseyen tarzlarını gelinlik seçimine de yansıtacaklardır. Transparan beden seçimleri kendilerini memnun edebilecektir. Gelinlik modellerinde gelinliğin üst kısımlarında ekstra vurgulanabilecek detayları seveceklerdir.

Geniş omuzlu koçlara askılı gelinlik modelleri daha çok yakışacaktır. Dantellerin ve yoğun olasa da, üç boyutlu aplikler hoşlarına gidecektir. Yenilikçi çizgilere sahip gelinlikler ve farklı kumaşlar kesinlikle tercihleri olacaktır. Koçlar makyaj ve saç tercihlerinde de enerjik bir görüntü peşinde olacaklardır. Gelin saçlarında farklı detaylar, ufak taçlar ve kısa bir duvakla farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Simli kumaşların üç boyutlu dantellerin ve modern tarzın birleşimi Lorrain modeli koçların daha çok tercih edebileceği bir gelinlik

Lorrain

Yay Burcu Kadını: Farklılık ve rahatlık

Her koşulda rahatlık peşinde olan yayların gelinlik seçimlerinin de hareket kabiliyetlerini kısıtlayan modellerden yana olması beklenemez. Üst üste katlardan oluşan kabarık prenses etekli gelinlik modellerinden çok sade ve rahat taşıyabileceği saten ve tafta gibi kumaşlarla yapılmış bir gelinlik yayları daha çok memnun edecektir. Yayların tercihi ağırlığı fazla olmayan helen modellerikolları ve elleri açıkta bırakan gelinlikleri seçeceklerdir.

Yayların gelinliği straplez ya da küçük kollara düşecek tarzda bir askılı model olabilir, ancak omuzdan ürünü taşıyan askılar onları rahatsız edecektir. Düğünün ilerleyen saatlerinde çıkarabileceği ek bir kuyruk, rahatlığın yanında çeşitlilikten de hoşlanan yayların tercihi olacaktır. Düğünlerinin ilerleyen saatlerinde topuklu ayakkabılarını çıkaracak ve Converslerini giyeceklerdir.

Özgürlüğüne düşkün olan yay kadınlarının düğünlerinde ki saç seçimleri açık ya da dağınık topuz modelleri olacaktır. 

Yay burcu kadınların tercihi tafta kumaştan yapılmış sade ve özel dantelleriyle Donatello modeli olacaktır

Donatello

Aslan Burcu: Yenilikçi ve Öncü

Liderlik yapmayı en seven burcun yenilikçi bir gelinlik modeli peşinde olacağı kesindir. Öncü yapısıyla cesur seçimler yapabilecektir. Basit ve sade bir gelinlik modeliyle onları bir araya getiremezsiniz. Lüksü gösteren, maliyeti düşünülmeden bolca kullanılan kumaşlar dantellerden oluşan gösterişli gelinlik modelleri onlara göredir. Uzun kuyruklu ihtişamlı ve üç boyutlu dantellerin kullanıldığı modelleri tercih edeceklerdir.

Gelin saçlarında dağınık topuzların içerisinde şık detaylar uygulayacaklardır. 

İhtişamlı prenses etekli kuyruklu gelinlik modeli üç boyutlu dantelleriyle aslan burçlu kadınların tercihi olacaktır.

Mona LisaEN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin