Balayı İçin Öneriler | Kapadokya Balayı Turu

  • 17.03.2018 / 12:10
  • 1235

Ülkemize gelen yabancı turistlerin neredeyse İstanbul kadar çok ziyaret ettikleri Kapadokya gerçekten de büyülü bir yer. 

Romantik bir balayı için çok uzaklara gitmeyi tercih etmeyen çiftlerimize önereceğimiz en gösterişli yerlerden biri olan Kapadokya, ilginç coğrafi manzaralara ve muhteşem günbatımlarına sahiptir. Ayrıca balayı çiftlerine görkemli doğal güzelliklerin yanında, hareketli aktivite imkanları da veriyor.

Rengarenk görüntüleriyle balon turları, bu romantik tatilinizin en unutulmaz anıları arasında yer alacaktır. Balon turu hizmeti veren şirketler, her ayrıntısını eksiksiz düşünülmüş turlar sunmaktalar. Erkenden iletişime geçerseniz, gökyüzünde sizin için büyüleyici bir düğün bile organize edebilmekteler. Bulutların arasında, aheste bir şekilde ilerleyen balonda manzara gerçekten inanılmaz. Rüzgarın ılık esintisi de muhteşem hisler sunacaktır. Balon yere indiğinde şampanyayla karşılanıyorsunuz.

Ancak yükseklik korkunuz varsa başka turlar da mümkün. Vadi'de at üzerinde geziye çıkmak ve yüksek tepelerden birinden günbatımını izlemek gibi unutulmaz hatıralar oluşturacak aktivite ihtimalleri bulunuyor.

Tarihi yerlerin keşfine çıkabilir, Güvercinlik Vadisi, yeraltı şehirleri, Göreme turları keyifli olacaktır. Ürgüp'te çok sayıda olan farklı şarap tadımlarına katılabilir ve butik otelinizde size öel hazırlanacak akşam yemeğine eşlik edecek şarabınızı alabilirsiniz.

DreamON Blog YazılarıEN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin