Balık Etli Gelinler İçin Gelinlik Modelleri

  • 24.07.2019 / 09:46
  • 1155

Elbette herkesin 3-4 kilo fazlası olabilir. Bu nedenden dolayı sakın moralinizi bozmayın. Balık etlisiniz diye gelinlik giymeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Kendi vücut tipinize göre gelinlik modeli seçebilirsiniz. Bugün sizlere Balık Etli Gelinler konusunda bilgi vereceğiz. Okumaya devam edin.

Kollu Gelinlik Modelleri

Eğer bel bölgenizde fazlalıklarınız var ise, kendinize uygun gelinlik seçemiyor musunuz? Sakın endişelenmeyin. Gelinliğinizin kollarını kapatan tül ya da dantel kollu gelinlik modelleri arasından gelinlik seçtiğiniz takdirde, vücudunuzda oluşan illüzyonla, vücudunuzun üst kısmına oranla belinizin daha ince gözüktüğüne şahit olabilirsiniz. Tabi bu seçimi yaparken mevsimi de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

kollu gelinlik modelleri balık etli gelinlere daha çok yakışır

Drapeli Gelinlik Modelleri

Drapeli gelinlik modelleri, vücudunuzu tam anlamıyla sararak sarkmaları engeller ve fazlalıklarınızı gizlemek için en etkili yoldur. Yumuşak geçişleri, kat kat işlemeli detayları sayesinde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

tek kollu gelinlik modelleri balık etli gelinler için uygun olacaktır

Tek Askılı Gelinlik Modelleri

Omuzlarınızın dar olduğunu düşünüyorsanız eğer biraz daha geniş gözükmesi için tek askılı gelinlik modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Ayrıca tek askılı modeller boyunuzun 4-5 cm daha uzun gözükmesini sağlayacaktır. Eğer geniş basenleriniz var ise, bu gelinlik modelini seçerken basenlerinizi gizlemeniz gerekir.

Kemerli Gelinlik Modelleri

Bel bölgenizde eğer fazlalıklar var ise aynı zamanda ince belli gözükmek istiyorsanız, straplez model gelinlik ya da kemerli gelinlik modelleri ideal bir seçim olacaktır. Bel bölgesinde bulunan kemerler sayesinde ince bir görünüme sahip olmanız sağlanacaktır. Askısız modeli oluşu hem omuzları daha geniş gösterecek hem de sizin görünümünüzü sıkılaştıracaktır.

Renkli Gelinlik Modelleri

Oldukça cesur ve yenilikçi bir gelin adayıysanız sizin için tek gelinlik modelinin beyaz olmadığını hatırlatmak isteriz. Uçuk pembe, fildişi ya da lila renk gibi renkli gelinlik tercihi yapabilirsiniz.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin