Beğendiğin Modeli Daha Ucuza Dikerim Diyenlerden Uzak Durun

  • 16.11.2018 / 19:49
  • 761

Merdiven Altı Terzilerden Uzak Durun - En çok hayalini kurduğunuz günü riske etmeyin

Gelinlik alışverişinde düşülen en büyük hatalardan biri de beğendiğiniz her modeli dikeriz diyen ufak firmalardır. Uygun fiyatlarla ancak kalite garantisi olmayan, kötü kalıplarla üzerinizde iyi durmama ihtimali olan bir gelinlik, geri dönüşü olmayan düğün gününüzde tüm hayallerinizi yıkabilecektir. Bu tarz terziler gelinliği neredeyse son dakika teslim ederler ve artık elinizden hiç bir şey gelemez.

Unutmayın özel tasarım hizmeti, gerçek tasarımcılar tarafından yapılan vücut tipiniz ve tarzınızla beraber hayallerinizdeki gelinlik modelinin tüm detaylarını size göre gerçekleştiren pahalı bir hizmettir. Damatlık modelini de hazır modellerden değil de ölçülü olarak özel ve farklı tasarlatmak isterseniz yüksek bütçeler ayırmanız gerekirdi. Gelinlikte tersi bir durum olarak, beğendinizi daha ucuza dikerim fikri, hayatın doğal akışına uygun değildir. Gerçek bir tasarımcıyla özel dikim bir model yapacak bütçeler oluşturmadıysanız, koleksiyon bazlı çalışan gelinlik markaları üzerinden gitmeniz en sağlıklısı olacaktır. 

Gerçek moda tasarımcıları tarafından belli bir tasarım fikriyle oluşturulan koleksiyon modelleriyle DreamON mağazaları en doğru alternatiflerden biridir.

Düğün gününüzde gelinlik modelini riske atmayın

merdiven altı terzilere abiye modelinizi teslim etmeyinEN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin