Biz Evleniyoruz!

  • 17.03.2018 / 13:17
  • 1074

Evleniyoruz da nereden başlayacağız’ dediğinizi duyar gibiyim. Paniklemeden önce yazıma bir göz atmanızı tavsiye ederim. 

Bizim milletimiz misafirperverdir. Daveti, misafiri, düğünü, halayı pek sever. Bu yüzden düğün merasimlerimiz daha özenli olmalıdır. Bir davet vereceksek bütün misafirler memnun kalmalı, en güzel şekilde ağırlanmalılar. Hal böyle olunca ev sahibini bir telaş alır. İşte tam bu anda bir yakınızın yardımına ihtiyaç duyarsınız. Buradaki yakınınız ise profesyonel bir organizasyon firmasıdır. Üstelik öyle bir yakınınızdır ki bu size hiçbir iş bırakmadan en önemli anlarınız telaştan çıkmış, keyifli hatıralara bırakmıştır yerini.

İlk yapmamız gereken;

Doğru organizasyon firmasını bulmak! Yetkili sizi önce dinlemeli, anlamalı ve sizin hayallerinizden yola çıkarak yaratmalıdır. Alaattin’in cini gibi bakabiliriz, yetkili size dile benden ne dilersen der ve hemen çalışmalarına başlar. Cümlemin başında doğru olan firma diye belirttim fark ettiyseniz, bu söylememin sebebi, bu olanın çok geniş bir pazarının olması. Doğru pazarda, istediklerinizi almak sizin elinizde! Davet koçunuz sizin en önemli yakınınız bunu unutmayın, her lambadan çıkan size dile benden ne dilersen diyemeyebilir, bu da sizi hayal kırıklığına uğratmasın.

İkinci yapmamız gereken ise;

Süre değerlendirmesi, çeyizim, evim, kıyafetim diye dolaşırken akıp giden günler. Stresli bir süreçtir bu doğal olarak. Her şey planlı olması gerekirken raydan çıkar ve bir anda karmakarışık bir hal alır. Bu gibi durumlarda ilk adımınızda seçtiğiniz firmanız sizin yanınızda olacaktır. Ne de olsa o sizin en yakınınız artık. Yetkili ilk görüşmenizde en sevdiğiniz rengi biliyor olmasıyla çoktan konsepti belirlemiş, misafirlerinize uygun bir mekân bulmuş ve size bir sunum yapmıştır. Davetiyeleriniz ise çoktan yola çıkmış, size gelenlerin raporunu bile bildirmiştir. Gördüğünüz gibi size sadece izlemek kaldı. Kulağa ne kadar hoş geliyor.
İşte üçüncü yapmamız gereken;
Huzurlu ve mutlu olun çünkü bütün hazırlıklar şaşılacak kadar planlı şekilde gerçekleşti. Güler yüzlü olun ve sahne sizin. Daha önce fark edemediğiniz bahçeniz ne kadar da güzel olmuş değil mi, çiçekler arasında misafirleriniz daha bir şık görünüyor sanki. Müzik harika, iyi seçim… Siz bugün dans edin, eğlenin, eğlendirin, biz sizin yanınızdayız. Sahnenin yanında, yemeklerin başında, aklınızda, müzik tınısında…
Yeter ki dileyin ve her zaman sevgiyle kalın… 

Size en yakın DreamON mağazasına yapacağınız ziyaretten önce en özel gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

 EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin