Bordo Renk Abiye Modelleri

  • 29.07.2019 / 08:04
  • 1363

Nişanların vazgeçilmez renklerinden olan Bordo Renk Abiye Modelleri sizin güzelliğinize güzellik katacaktır. Bu modelleri sizler için hazırladık. Okumaya devan edin.

kabarık bordo abiye modelleri

Bordo Abiye Modeli

Nişan organizasyonunuza ve teninize uyum sağlayan abiye rengini bulmak gerçekten zordur. Beyaz tenli hanımlar tarafından tercih edilen Bordo abiye modellerinin nasıl bir tarza sahip olacağını seçmek size kalmış. Tarihi bir mekanda ya da otel gibi yerlerde yapılacak nişan organizasyonları için bordo balık abiyeleri ya da kabarık abiyeleri tercih edebilirsiniz. Eğer havuz başında ya da kır bahçesi gibi alanlarda nişan yapacaksanız, daha rahat, salaş ve sade bordo abiye modellerini seçebilirsiniz.  

sade bordo kalem etek abiye modeli

Nişanlık seçimi yaparken diğer bir dikkat etmeniz gereken şey ise vücut tipinizi de göz önüne almanız gerekmektedir. Eğer armut vücut tipine sahipseniz, kabarık bordo abiye modelleri sizin vücudunuza uygun olmaktadır. Bu sayede geniş basenlere sahipseniz, basenlerinizi yok edebilirsiniz. Elma vücut tipiniz var ise, bordo uzun abiye modelleri arasında yırtmaçlı modeller sizin vücudunuza uygun olacaktır. Böylece dikkat çekici bacaklara sahip olabilir ve üst bölgeniz geniş ise, bu sayede kamufle edebilirsiniz.  

kısa bordo abiye elbiseler

Midi Bordo Elbise Abiye

Mevsime göre abiye seçimi yapmak çok önemlidir. İlkbahar ve yaz aylarında yapılacak olan organizasyonlar için şifon kumaştan oluşan, uzun bordo abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Kış aylarında ise, bordo kadife abiye modellerini tercih edebilirsiniz.

farklı tarz ve tonlardaki bordo abiye modelleri en çok tercih edilenler arasında

Bordo Uzun Abiye Modeli

Mekanınıza ve organizasyonunuza uygun olan bordo renk abiye modellerini, şehrinizde bulunan abiye ve nişanlık firmalarından bakabilirsiniz. İlginizi çeken firmalarla derhal iletişime geçerek, fiyat teklifi alabilir buna göre değerlendirme yapabilirsiniz.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin