Bu Yazı Erkekler İçin: Evlilik Teklifi

  • 10.04.2019 / 07:33
  • 701

Evlilik teklifi yapmayı düşünmeye mi başladınız. Öncelikle sizi tebrik ediyoruz. 

Evlenme teklifini yapmadan, önce hayallerinizi sonra da bütçenizi oluşturmanız gerekiyor. Bu heyecanlı süreçte yakın arkadaşınızdan ya da bir organizasyon firmasından destek alabilirsiniz. 

Evlilik teklifinin özel romantik ve anlatılmaya değer olması gerekir

Önem vermeniz gereken detaylara gelirsek:

Kadınlar öncelikle kendilerine yapılacak evlenme teklifinin romantik, heyecanlı ve özel olmasını isterler. Hayatlarında bir kez olacak teklifi ömür boyunca güzel hatırlayıp anlatılacak bir masala dönüştürmek isterler. 

Bu romantik teklif için özel bir tarih seçilmelidir. Teklif için güzel bir yüzük seçin, yüzüğün önemi birlikte geçireceğiniz bir ömrü ifade etmesinden ileri gelmektedir. 

Yüzükte ölçüyü bilmiyorsanız partnerinize en yakın kişiden yüzük ölçüsü için destek alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın parmak ölçüsünü bilip yüzüğü almanız onu daha önemli hissettirecektir. 

Unutmayın en pahalı yüzük en güzel yüzük değildir. 

Evlenme teklifini sır gibi saklayın. Eğer bu evlenme teklifini gerçekten sürpriz olmasını istiyorsanız ağzı sıkı olan kişileri tercih etmeyi unutmayın. 

Kadınlar doğal ve doğaçlama bir evlilik teklifinden daha çok etkilenir

Her ne kadar konuşma yeteneğinize güvenseniz de o heyecanlı anda bütün bildiklerinizi unutabilirsiniz. Bunun için önceden söylemek istediğiniz güzel sözlere bir kağıda yazarak çalışırsanız aklınızda kalması için çok yardımcı olacaktır, ancak bu yazıyı ezber yapmayın, doğaçlama olması o an için daha güzel olacaktır. 

Bu arada duygularınızı özgür bırakın, yazdığınız ve yapacağınız şeyler tamamsa şimdi iş evlilik teklifine kalıyor.  Bol şans :)EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin