Bunları Yapmadan Evlenmeyin

  • 05.11.2018 / 07:03
  • 1104

Düğünüzde, muhteşem gelinlik modelinizin içerisinde evlilik cüzdanına imzaları attıktan sonra yepyeni bir hayata başlayacaksınız. Bu mutlu hikayeden sonra hayatınızın yeni bir sayfasına atılacaksınız ve bundan sonra iki kişilik hatta hazır hissettiğinizde çocuklarınızla daha kalabalık bir yaşam süreceksiniz. 

Hayali bile çok güzel değil mi? Umarız hayalinizden daha güzel ve mutlu bir birliktelik yaşarsınız. 

Ancak daha düğününüze varsa hayatınızın başka bir evresindesiniz ve halen bireysel bir yaşam sürüyorsunuz. Evlenmeden önce yapmanızı tavsiye edeceğimiz birkaç konu var.

Müstakbel Eşinizile Özel Bir Gün;

Evlenmenize az kaldı, kısa bir süre sonra iki kişilik bir yaşamın başlayacağı ara bir dönemdesiniz. İlk gününüzden bugününüze kadar yaşadığınız aşk hikayenizi konuşabileceğiniz, birlikte ortak hayallerinizi paylaşabileceğiniz, heyecanlarınızı konuşabileceğiniz, neyinizi ne zaman niçin ve nasıl sevdiğinizi hatırlayabileceğiniz bitmesini hiç istemeyeceğiniz bir gün yaşayın.

müstakbel eşinizle özel bir gün

Evlilik Öncesi Psikolog;

Evlilik hakkında bilgi edinmek için doğru bir uzmana gitmek; gerek kafamızdaki korkuları yenmek, gerekse daha bilinçli olarak emin adımlarla evliliğe kendimizi hazırlamak için faydalı olabilecektir.  Uzman bir danışmanla görüşmeniz evlilik yolunda içinden çıkamadığımız konularda size yol gösterecektir. Evlilik öncesinde bu deneyimi yaşamanız evlilik sırasında ciddi bir sorunla karşılaştığınızda da danışmana gitmekten çekinmenizi engelleyecektir. Aslında evlilik öncesi danışmanını ileride oluşacak sorunlar için erken bir önlem olarak da düşünebilirsiniz.

evlilik öncesi danışmanlık almanın faydaları

Kız Kıza Çılgınca Bir Tatil;

Evlendikten sonraki hayatınızda eşinizle çıkacağınız tatillerden önce son kez kız arkadaşların ile bir çılgınlık yapmalısın. En yakın iki arkadaşını alıp Ege ya da Güney şehirlerinde bir hafta doyasıya eğleneceğiniz bir tatil geçirin. Bu tatil boyunca ne sıkıntı ne stres olsun, bol bol eğlenin. 

Bu tatil boyunca çılgınlıkta sınır olmaması lazım. Yiyin, için, dans edin. Sanki bir daha o arkadaşlarla gitmeyecekmiş gibi eğlenin, belki eşinizle bu kadar eğlenemezsiniz. Tatil boyunca hiçbir şeyinin kalmaması gerekir, o tatilde kendinizi yeniden baştan yaratacakmış gibi dönüş yapmanız lazım...

düğün öncesi yakın arkadaşlarınızla çılgın bir tatilEN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin