Burcunuza Göre Gelinlik Seçimi

  • 17.03.2018 / 13:34
  • 1441

İnsanların kişilik özellikleri bakımından birbirinden ayrıldığını görürüz. Herkesin kendine ait huyları ve davranışları vardır. Fakat bazı kişilik özellikleri kategorileşmiştir. Bunlar burç özellikleri olarak incelenmektedir. Burçlara göre insan davranışları gruplandırılmıştır. Geçmişten günümüze kadar ulaşan bu bilimde insanların birçok özelliği ortaya koyulmaktadır.

Koç bayanları ateş grubunda olan burçlara girerler. Bu nedenle iddialı olmayı seven bayanladır. Ama sade ve iddialı olmaktan hoşlanırlar. Bu seçimleri gelinliklere de yansır. Gelinliklerde çiçek motifleriyle süslenmiş sade güpürlü modelleri tercih ederler. Sade ve ışıltılı gelinlik modelleri de ilgilerini çekebilir. Koç gelinleri için gelinlikte rahatlık da oldukça ön plandadır. Çünkü koç burçları hareketlidirler ve düğün günlerinde de bu öyle olacaktır.

Boğa gelinlerinin kadınsılığı ön plana çıkarttıkları aşikârdır.  Gelinliklerde kadınsılığı yansıtan bütün detayları kullanırlar. Gelinlikte göğüs ve sırt dekoltesini severler. Bunları güpürlerle destekleyebilirler. Boğa burçları ışıltıdan da hoşlanırlar. Onların gelinliklerinde biraz daha seksilik ön plana çıkabilir.

İkizler burcuna sahip olan kadınlar gelinlik seçiminde oldukça kararsızlık yaşarlar. Çift karakterli yapıları gelinlik seçimlerine de yansır. İkizler burcu oldukça değişkendir. Ne zaman neyi beğeneceğini pek bilemezsiniz.

Yengeç burcuna sahip olan kişiler genelde romantik ve duygusallıklarıyla tanınırlar. İç yaşantıları oldukça derindir ve duygusal kişiliğe sahiptirler. Bu halleri gelinlik seçimlerine de yansır. Masum ve sade gelinlikleri tercih ederler. Gelinlikte fazla ışıltıdan değil hafif ışıltıdan hoşlanırlar. Mümkün olduğunca abartıdan uzak dururlar.

Aslan burcu denilince aklan ilk gelen kelimelerden birisidir gösteriş. İddialı olmayı güzelliklerini ön plana çıkarmayı severler. Gelinlikte de tercihleri bundan yana olur. Gösterişli gelinliklerden hoşlanırlar.

Başak burcuna sahip olan bayanlar iyi sınıf ve kaliteli bir gelinlik giymek isterler. Herkeste olan gelinlikleri pek beğenmezler. Biraz daha farklılık ararlar. Gelinlik modelinin sade fakat klas olmasını isterler.

Terazi burçları biraz daha hayalperesttir. Gelinlik hayaline daha küçüklüklerinden itibaren başlarlar. Onların gelinlikleri genelde kabarık tüllerden oluşan gelinlik modelleridir. Kabarık dantelli gelinliklerden de oldukça hoşlanırlar.

Akrep burcuna sahip olan bayanlar gelinlik seçimlerinde oldukça kararlıdırlar. Sistemli bir şekilde gelinlik seçimlerini sorunsuz olarak yaparlar. Tercihleri kabarık, zarif ve romantik görünümlü gelinliklerden yanadır.

Ateş grubuna mensup olan Yay gelinleri özgürlüklerine düşkünlerdir. Farklı olmayı ve farklı tarzları yansıtmayı severler. Gösterişli gelinlik modellerinden hoşlanırlar.

Oğlak kadınları asalete oldukça önem verirler. Ve onların tercihleri genelde kraliyet modeli gelinliklerdir.

Kova gelinleri farklı tarz gelinliklerden hoşlanırlar. Alışılmışın biraz daha dışına çıkmayı severler.

Balık kadınları için gelinlik oldukça önemlidir. Ve gelinlikte taş ve inci kullanımını severler. Pastel tonlarda kurdele ya da fiyonk kullanımı ilgilerini çeker.

 EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin