Büyütmemiz Gereken Sevgi

  • 17.04.2019 / 11:05
  • 623

Ne üstün zeka, ne hayal gücü ne servet, bir dahi yapmaya yeter işte bu dehanın tek kendisidir sevgi. Kendilerini seven kendilerine değer veren insanlar başkalarını sevmekte ve onlara değer vermekten korkmazlar tüm enerjilerini etraftaki insanları geliştirmek için kullanırlar. 

Her insan düşünceli hayatı, cesareti, mutluluğu, sevgiyi, renkleri düşünüp kalmayı ve hayatın heyecanlı coşkusunu hissetmelidir. Diğer her şey aksasa bir kişinin sevgi anlayışı destek göreceği hayatla mücadele etmek için aile sevgisi çok önemlidir. Bu sevgi ile bütün sorunları alt edebilirsiniz. 

sevgi üzerine emek harcamanız gerekir

John Lennon’da dediği gibi; sevgi büyümesine izin vermemiz gereken bir çiçektir. Sevgilerin hepsi farklı görünse de sonuçta sevgi bir toprağa atılan bir tohumdur. Baba sevgisi, anne sevgisi, çocuk sevgisi, eş sevgisi, kardeş sevgisi, akraba sevgisi, Allah sevgisi karşılıksız, riyakarsız sevmektir. 

sevgi hr gün sulamanız gereken bir çiçektir

Güven insanın tüm duygularını içine alan koskocaman yalansız bir dünyadır. Hayatta her şeyi kaybedebilirsin, hepsi yerine zamanla geri gelir ama hangi açıdan olursa olsun güvenin kaybının telafisi olmuyor.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin