Dantel Abiye Modelleri

  • 05.07.2019 / 08:53
  • 727

Nişan elbisenize hala karar vermediniz mi? Hiçbir zaman modası geçmeyen dantelli abiye modellerimize göz atmak ister misiniz? Birbirinden güzel dantel abiye modellerini burada bulabileceksiniz. Okumaya devam edin. 

Truvakar Kollu Dantel Abiye Elbise

Özellikle romantik gelin adaylarının tercihi, Truvakar Kollu Dantel Abiye Elbise olmaktadır. Uzun ya da kısa, dantel kısa kollu ya da tamamı dantelli gibi seçenekleri bulunan bu modelleri, söz ya da nişanınızda, hem şık hem de zarif görünmek için giyebilirsiniz. Sende nişanınızda dantelli abiye giymek istiyorsanız, şehrinizde yer alan firmalara göz gezdirebilirsiniz. 

Sadece kolları dantelli olmayıp, kayık yakaya sahip olan truvakar kollu dantel abiye elbisenin etek kısmı, elbisenin rengindeki tül kumaşla hareketlendirilmiş bu modeli özellikle kum saati vücut tipine sahip olan gelin adaylarına önermekteyiz. Bu tarz bir abiyenin altına stiletto ayakkabı tercih edebilirsiniz. 

truvakar kollu abiye modeli

Tül Etekli Dantelli Abiye Modeli

Farklı ve modern tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Tül Etekli Dantelli Abiye Modeli özellikle, ilkbahar ve yaz aylarında yapılacak olan nişan organizasyonları için ideal bir elbisedir. Elbisenin tamamında kullanılan işlemeler ve tül detayları ile hareketli tasarıma sahip olan bu elbise ile saçınızı zarif bir topuz yaptırabilirsiniz. 

tül etekli dantel abiye elbise

Beli Dantelli Abiye Modeli

Zarif ve sade tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken bu modelin iddialı tarzına, bel bölgesindeki dantel detayıyla romantik bir hava katılmıştır. Kum saati vücuda sahip gelin adaylarına önerilen Beli Dantelli Abiye Modelini, ince bir görünüm katmak için giyebilirsiniz. Bu elbise ile rahat edebilmek için kalın, platform topuklu ayakkabılar giymende fayda vardır. 

beli danteli abiye elbise modeli

Nişanlık Siyah Dantel Elbise

Dantelli kısa abiye modelleri arasında, zarif tasarımlarıyla dikkat çeken Nişanlık Siyah Dantel Elbise evde yapılacak olan söz ya da nişan organizasyonu için ideal bir seçenektir. Siyah astar üzerine siyah güpür dantellerin işlendiği bu bisiklet yakalı elbise modelini bantlı bir ayakkabı ile giyebilirsiniz. 

Kısa Kollu Balık Model Nişanlık

Özellikle kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarına önerdiğimiz, kısa kollu balık model nişanlık bir otelde ya da davet salonunda yapılan nişanlarda bu elbiseyi giyebilirsiniz. Hareketli tasarıma sahip olan bu abiye modeline sade nişan saçı modelini kullanmanızı tavsiye ediyorum. 

düşük omuzlu abiye nişanlık modeli

Düşük Omuz Abiye Dantel Elbise

Evde yapacağınız söz ya da nişan organizasyonu için düşük omuz abiye dantel elbise modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle kum saati vücut tipine sahipseniz bu nişanlık elbise modeli sayesinde vücut hatlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Bu elbise modelini saçınızı at kuyruğu yaparak tamamlayabilirsiniz. 

 

 EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin