Dantelli Gelinlik Modelleri

  • 26.07.2019 / 09:26
  • 632

Gelinlik modası, geçmişten günümüze gelene kadar göz atıldığında kumaşlarda özellikle Fransız dantelinin yeri bir başkadır. Stiller ve trendler değişse de dantelin modası hiçbir zaman geçmemektedir. Peki Fransız dantelinin diğer dantellerden farkı nedir? Gelin birlikte inceleyelim.

Fransız dantelini diğer dantellerden ayıran en önemli özelliği, desenlerin tül üzerine işlenmesi yerine, motifin farklı dokuma teknikleri sayesinde tülle birlikte oluşturulmasıdır. Bunun en önemli belirtisi, kirpik adı verilen saçakların kenarlarında bulunmasıdır.

Fransız Dantelli Prenses Gelinlik Modelleri

Fransız kabarık gelinlik modelleri, belinizin inceliğini ortaya çıkaran ve görsel açıdan zengin bir stile sahip olmaktadır. Fransız Dantelli Prenses Gelinlik Modellerinde detay olarak etek ucunda Fransız gelinliklerini anımsatan bir gelinlik modeline sahip olacaksınız.

fransız dantelli kabarık gelinlik modelleri

A Tipi Fransız Dantel Gelinlik

Kraliyet gelinliklerini anımsatan A Tipi Fransız Dantel Gelinlik asaletin simgesi gibi gözüktüğü için her türlü vücut tipine uygundur. Klasik ve modern tarza sahiptir.

A tipi dantelli gelinlik modeli
Deniz Kızı Fransız Dantel Gelinlik Modelleri

Dantelin en yakıştığı modellerden biri de dar kesimle oluşturulmuş olan Fransız dantelli balık gelinlik modelleri, Fransız dantelle dokunmuş, bej ve pembe tonlarında oluşturulmuş en hoş romantik gelinlik modelidir.

deniz kızı dantel gelinlik modeli

Bohem Fransız Dantelli Gelinlikler

Bohem tarz gelinlik deyince akla ilk gelen şey baştan aşağı dantel kumaşla tasarlanmış gelinlikler gelmektedir. Omuzlarda ince danteller, sırtta kullanılan fırfır detayı romantik bir detay olarak kullanılmaktadır.

uzun kollu dantel gelinlik modeli

Uzun Kollu Fransız Dantelli Gelinlikler

2019 Fransız güpürlü gelinlik modellerinde uzun kol en çok karşımıza çıkan modellerden biri olmuştur. Dantelin inceliğinden kaynaklı transparanlık, dantellerin daha belirgin olmasını sağlamaktadır.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin