Dantelli Gelinlik Modelleri

  • 20.08.2019 / 07:12
  • 632

Pek çok kadının hayali, bembeyaz bir gelinlik giymek ve düğün salonunda bir peri gibi süzülmektir. Ancak gelinlik seçiminden gelin adayları son derece kararsız kalmakta ve ne tür bir gelinlik alacakları ya da kiralayacakları konusunda da büyük tereddütler yaşamaktadır.Dantelli gelinlik modelleri ise pek çok gelin adayını bu dertten kurtarmaya yardımcı olur. Gelinlik tercihi yaparken ne tür bir gelinlik alacağını bulamayan gelinler için en iyi dantelli gelinlik modellerini aşağıda bulabilirsiniz.

askılı dantelli gelinlik modelleri

Askılı Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelli gelinlik modelleri arasında kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Fransız danteli ya da boncuk işlemeli danteller ile bezenmiş olan gelinlik modelleri, her gelin ile büyük bir uyum sağlamaktadır. Çok fazla takı takmaya gerek kalmadan kendisini vücut ile tamamlayan bu gelinlik modeli, beyaz ve sivri topuklu şık ayakkabılar ile de tamamlanabilmektedir.

uzun kollu dantelli gelinlik modelleri

Uzun Kollu Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelli gelinlik modelleri arasında özellikle kış gelinleri için seçilmiş gelinlikler arasında yer almaktadır. Tülden yapılmış ve danteller ile süslenmiş bu gelinlik modeli, hem kabarık hem de düz modelleri ile göz almaktadır. Dar kolların yanı sıra İspanyol kol modelleri de tercih edilebilir. Sadece inci takılar ile bütünleştirilebilen bu gelinlik modeli, gelinlerin içinde prenses gibi hissetmesine neden olan modeller arasında yer alır. 

straplez dantelli gelinlik modelleri

Straplez Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelli gelinlik modelleri arasında bir diğer alternatif ise straplez gelinlik modelleridir. Gelinler hem mini kabarık dantelli olan modelleri hem de uzun ve kabarık olan modelleri tercih edebilirler. Tamamen dantel işlemesinden oluşan gelinlik modeli, ufak tefek boncuk işlemlerine de yer vermektedir. Kendini zarafet içinde hissetmek ve klas bir görünüm elde etmek isteyen gelinler için idealdir.

Dantelli gelinlik modellerinden tercih edecek olan gelinlerin elbette boy ve kilolarına uygun seçimler gerçekleştirmeleri büyük önem arz eder. Kısa boylu kadınların daha kabarık etekli modelleri seçmeleri tavsiye edilirken uzun boylu kadınların ise dar ve vücudu saran uzun elbiseleri tercih etmeleri tavsiye edilmektedir. Kilosu biraz fazla olan kadınlar ise daha bol ve uzun dantelli gelinlik modellerini tercih edebilirler.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin