Davetiye Modelleri

  • 31.07.2019 / 13:53
  • 573

2019 yılında geldiğimiz şu günlerde düğün hazırlıkları yapan kişiler için artık 2019 yılı trendleri onlara yön vermelidir. Durum böyle olunca yeni sezonun modasından haberdar olmanız gerekmektedir. Hadi yeni sezonda yükselişe geçecek olan düğün davetiyesi trendlerini hep birlikte inceleyelim.

Yeni sezona yaklaşılan şu günlerde 2019 trendleri de birbiri ardına kendini göstermeye başlamıştır. Daha önce sizlerle gelinlik modelleri hakkında araştırma yapmıştık, şimdi sıra Davetiye Modelleri konusunda araştırma yapmaya geldi. Davetiye seçiminiz düğün hazırlığında önemli bir aşama olmaktadır. Çünkü misafirleriniz düğüne gelmeden önce ilk gördükleri şey davetiye olmaktadır. Bu yüzden yeni trendlere uygun olan, müthiş bir düğün yapacaksanız, bunu davetiyenize de yansıtmalısınız. O zaman hazırsanız davetiyeyi seçerken sana yol gösterecek olan sezon trendlerine göz atalım.

sezonun en trend davetiyeleri

Metalik Davetiye Trendi

Davetiye de birazcık parıltıya ne dersiniz. Cevabınız eğer evet ise bu trend tam sana göre olmaktadır. Birkaç dekorasyondan, güzelliğe gelene kadar pek çok alanda hakimiyetini sürdürmeye devam eden Metalik Davetiye Trendi her yıl devam ettiği gibi bu yıl da devam etmektedir.

metalik düğün davetiyesi trendleri

Altın, gümüş, pembe gibi metalik renklerin kullanıldığı yaldızlı davetiyeleri seçmek, göz alıcı davetiyeye sahip olmanızı sağladığı gibi aynı zamanda davetiyenizin dikkat çekmesine yardımcı olacaktır. Elbette ki metalik davetiyenizi tamamıyla parlak kullanmak zorunda değilsiniz. Tasarımı hareketlendirmek, ışıltı katmak için ufak tefek yaldız detaylar kullanabilirsiniz. Davetiyenizi özellikle düğün mekanınıza uygun olarak seçerseniz,  daha da göz alıcı ve dikkat çekici olacaktır.

astarlı zarflar düğününüzün şıklığını tamamlayacak cinsten

Astarlı Zarflar

Davetiyeleriniz, düğün hakkında ilk izlenimi yaratır. Mademki öyle, davetiyenizde detay olarak astarlı bir zarf kullanarak görkemli bir açılış yapabilirsiniz. Kontrast oluşturan astarlı zarflar her sezon olduğu gibi önümüzdeki sezon da sıklıkla tercih edilebilecek gibi. Davetiyenin tasarımıyla uyumlu olan ya da sade bir davetiyeye renk katacak olan Astarlı Zarflar sayesinde misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

çiçek motifli davetiyeler tüm zamanların vazgeçilmezi

Davetiyelerde Çiçek Motifleri Trendi

Romantik çiftlerin vazgeçilmezleri olan Davetiyelerde Çiçek Motifleri tüm sezonların modası olduğu gibi bu sezonunda modası olmuştur. Gül, lavanta, ayçiçeği gibi klasik çiçekler ve botanik yapraklar da düğün davetiyelerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Çiçekli davetiyeler genellikle çiçek temasında düğün yapmayı planlayan çiftler için de iyi bir seçim olabilir.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin