DreamOn Gelinlik Milano yu fethetti

  • 17.03.2018 / 12:36
  • 181

DreamOn Gelinlik Milano’yu fethetti

Dünyanın en büyük ve en önemli moda fuarı olarak geçen Milano’daki Si Sposa İtaly Fuarı’nda 200 metrekarelik dev standıyla Gaziantep’in ve Türkiye’nin gelinlik modası konusunda tek temsilcisi olan DreamOn Gelinlik Onur Moda ürünleriyle göz doldurdu. 22 ülkeye ihracat yapan DreamOn Gelinlik’in en büyük olduğu pazar durumunda olan İtalya’da 153 satış noktası bulunuyor. Yıllardır Gaziantep’in gelinlik sektöründeki gururu olan DreamOn markasının bu başarısı aslında çokta tesadüf değil.

2004 yılından bu yana İtalyan danışman Luigi Bertorelli ile çalışan firma İtalya pazarında 5 yıllık bir geçmişe sahip. İki yıldır şirket bünyesinde tasarım konusunda Stilist Serpil Karuserci ile beraber çalışan İtalyan tasarımcı Catia Bosica pazara uygun modeller tasarlama konusunda firmanın gücüne destek oluyor. Bu yılki Si Sposa İtaly fuarında DreamOn Gelinlik, 200 metrekarelik standında, 250’den fazla gelinlik modelinin sunumunu yaptı. İtalyan butik sahipleri, modellerin tam anlamıyla Avrupa havasında, İtalyan giyim tarzıyla paralel ve ayrıca ürünlerin kalitesinin dünyadaki büyük gelinlik firmalarının kalitesiyle aynı seviyede olduğundan bahsetti. “Kalitemizi bugünkü dünya standartlarına çıkarabilmek için çok çalıştık ancak buradaki İtalyan butik sahibi müşterilerimizin olumlu yorumları bizim için çok gurur vericidir. Bugün zoru başarıyoruz. 

Gaziantep’ten Dünyanın moda konusunda kalbinin attığı merkezdeki olumlu yorumlar bizi daha fazla çalışmaya ve daha iyisini üretmeye sevk ediyor” diye konuşan firma ortaklarından stilist Serpil Hanım, “Ancak başarımızın en güzel tarafı; hem İtalya da ki gelinler, hem diğer ülkelerdeki gelinler, hem Türkiye’deki, hem de Gaziantep’teki gelinler; aynı anda DreamOn Gelinlik’in aynı koleksiyonundan, hayallerini süsleyen gelinliklerini seçebiliyorlar” diye konuştu.

EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin