DreamON İzmir'de

  • 13.01.2020 / 14:36
  • 567

1974 yılından bu yana gelinlik sektörünün en köklü firması konumunda olan DreamON yeni dağıtım merkeziyle İzmir’de. Gaziantep’teki 7 katlı 3000 mt2’lik ana binası ve 24 ülkeye yaptığı ihracatla, özgün tasarımlarıyla ve kaliteli üretimiyle sektörde farklı bir yere sahip olan DreamON, İzmir’in kalbinde yeni mağazasını açtı.

DreamON gelinlik mağazası izmir de

DreamON İzmir; yurt içi toptan satışlar ve ihracat satışları için kurulmuş bir dağıtım noktası niteliği taşıyor. Toptan alışverişlere çok uygun bir mimariyle tasarlanmış, butikler için özel ve farklı bir buluşma noktası…

DreamON bu özel dağıtım noktasını, gelinlik ve abiye pazarının merkezi konumundaki İzmir’in Mimar Kemalletin Moda Merkezi’nde, gelinlik sektörünün kendisine de en çok uyan tarihi bir sit alanı olan Kısmet Hanı’nın birinci katını seçti. DreamON, ziyaretçilerini tarihi binanın büyüleyici atmosferinin içinde kırmızı halıları ve dev avizeleriyle karşılıyor.

DreamON izmir mağazası mimar kemalettin moda merkezinde

DreamON yeni gelinlik koleksiyonu Love’n Art modelleri, tamamı el emeği olan göz alıcı tasarımlardan oluşuyor. Tamamı özgün ve yenilikçi tasarımlar, usta ellerde birinci sınıf bir kaliteyle üretiliyor. DreamON koleksiyon modelleri, dantellerinin bir buçuk yıl boyunca birebir aynı olarak üretme garantisi veriyor. Asla yapıştırma yapmayan DreamON rakiplerinden işçilik, kalitesi ve uygun fiyatlarıyla ayrılıyor.

Tasarım abiye modelleriyle DreamON Treasure koleksiyonu bu sezona damgasını vuracak. Oluşturduğu farklı koleksiyonlarla her kesime hitap edebilen firma; zengin gelinlik modellerinin yer aldığı DreamON VIP modelleri, Premium segmentte yer alan butiklere hizmet veriyor.

DreamON gelinlik ve abiye modelleriyle, izmir de kapılarını açtı

DreamON yeni markası “Gecenin Yıldızı” ile fark yaratıyor. Gecenin Yıldızı koleksiyonu ile 2400 Lira'dan başlayan perakende satış fiyatlarıyla hem bütçeye hem de göze aynı anda hitap ediyor. Yine tamamı el dikimi ve prizma işlemleriyle göz kamaştıran modeller; mağazanıza sezonu erken getirecek.

Bu sezon DreamON’un efsanevi koleksiyonlarına bakmadan alımlarınızı tamamlamayın!

 

DreamON İzmir

Adres: Necatibey Bulvarı No:31/101 A. Bülent Necipoğlu Kısmet İş Hanı Konak – İzmir

Telefon: +90 232 425 87 27

Cep: +90 532 157 46 30

E-mail: info@dreamon.com.tr

Web: www.dreamon.com.trEN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin