DreamON Yönetim Kurulu Üyesi Serpil Karuserci'ye Yılın Kadın Girişimcisi Ödülü

  • 13.12.2018 / 08:51
  • 1007

DreamON Gelinlik'in tasarımcısı, Gaziantepli iş kadını Serpil Karuserci Garanti Bankası, Ekonomist Dergisi ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) işbirliğiyle düzenlenen “2011 yılı Türkiye’nin Kadın Girişimcisi” yarışmasında “Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

- Ödülü Gaziantep Adına Alıyorum...

DreamON'a büyük ödül

5. kez düzenlenen “2011 yılı Türkiye’nin Kadın Girişimcisi” yarışmasında 5 bin 600 iş kadınını geride bırakarak büyük ödülü kazanan Serpil Karuserci, törende yaptığı konuşmada “Bu ödülü Gaziantep ve çalışanlarım adına alıyorum. Kadınlar artık erkeğin gerisinde değil yanında yer alıyor" dedi.

55 Metrekarelik Mağazadan Dünya Markasına

Gaziantep’te ürettiği DreamON markalı gelinliklerle dünya markası olmayı başaran DreamON Gelinlik’in temelleri
Serpil Karuserci tarafından 1974 yılında 55 metrekare genişliğindeki kiralık bir gelinlik mağazasında atıldı. Kısa sürede gelinlerin gözdesi olan DreamON Gelinlik bugün tüm dünyada Avrupa, Ortadoğu, Amerika ve Uzak Doğuda birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

DreamON Gelinlik Serpil Karuserci'ye büyük ödül

Jüride Önemli İsimler Yer Aldı

Yarışmada, Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M.Rauf Ateş, Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Gülden Türktan, Kadir HAs Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Gülsün Sağlamer, Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Ertuğrul Özkök ve 2010 Yılı “Türkiye`nin Kadın Girişimcisi Yarışması” Birincisi Gamze Hatice Cizreli’nin jüri üyeliği yaptı.

Ödülünü alan Serpil Hanım DreamON'dan bahsettiEN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin