DreamON'da 'Makyaj Atölyesi'

  • 06.05.2019 / 10:34
  • 753

“Makyajınız karakterinizin önüne geçmesin”

DreamON Gelinlik, ‘Makyaj Atölyesi’ne ev sahipliği yaptı. İstanbul’dan katılan ünlü makyöz Zeynep Tosun’un da eğitim verdiği makyaj atölyesi work shop’u gün boyu iki ayrı saatte yoğun talepli bir katılımla gerçekleşti. 

DreamON makyaj atölyesi çok keyifli ve bilgilendiriciydi

Haute Couture Make up markası ilk lansmanını Gaziantep’te gerçekleştirdi. DreamON’da gerçekleşen etkinlikte, kadınlara yüz anatomilerine uygun makyaj tasarımları anlatıldı.

Zeynep Tosun'un da katıldığı organizasyon çok özeldir

Gaziantep Benim Odak Noktam

Projelerini ilk olarak Gaziantep’te sergilediklerini ifade eden Neslihan Paker, markasının kadınların yüz anatomilerine en uygun makyajı tasarladığını söyledi. Makyajda püf noktanın her kadının kendi karakteristik özelliği ile doğru orantılı olan makyajı tasarlaması olduğunu belirten Paker, “Doğal olmak, kendi yüzümüzün en uygun yerlerini, en doğru renklerle tonlayarak kendi makyajımızı yaratmak için yola çıktık” dedi.

yüz anatomisi ve ışık makyajın önemli detaylarından

Anadolu kadınları için yola çıktıklarını vurgulayan Paker, work shop hakkında şunları söyledi: “Gaziantep ilk projem. Düşünün hiç tanımadığımız bir şehirde öyle güzel geri dönüşler aldık ki. İnsanlar kendi yüzlerini çok iyi tanımıyorlar. Bu eğitim sayesinde yüzlerini daha iyi tanıdıklarını keşfettik.

makyaj atölyesinde katılımcılar konuları kendi üzerinde deneyerek öğrendiler

Gaziantep benim odak noktam. Çünkü Gaziantep kadınının bakıma hem güzelliğe hem de iyi ve kaliteli servise eğiliminin yüksek olduğu bir şehir olduğunu biliyorum. Organizasyonun her aşamasında özenle destek olan DreamON tasarımcısı Çağnur Karuserci’ye, tecrübesi ile yüreğini bir arada koruyabilmesine hayran kaldığım Serpil Karuserci’ye ve tüm DreamON ailesine minnettarım”.

DreamON ailesine minnettarım

Gaziantep Kadını Özgüvenli

30 yıldır sinema televizyon alanında makyöz olarak çalıştığını vurgulayan Serap Saydam, Almanya’da aldığı ışık, makyaj, anatomi derslerinin ardından iş hayatını asistanlıkla devam ettirdiğini söyledi. “Artık işin eğitim kısmındayım” diyen Saydam, “Kadınların doğru makyajı uygulamasını bilmesi ve yüz yapısına göre doğal makyajı yapmak adına bir work shop yoluna çıktık. Anadolu kadınlarının bu eğitime önem verdiğini bildiğimiz için de Gaziantep’ten başladık. Gaziantep’i seçmemizin temel amacı ise kadınların çok bakımlı, kendiyle barışık ve özgüvenli olması” ifadelerini kullandıEN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin