DreamON’dan Taraftar Gelinliği

  • 10.12.2018 / 09:40
  • 1237

DreamON’un hazırladığı taraftar gelinliğinin hikayesi aslında şöyle; evlenmelerine ailelerinin karşı çıktığı fanatik Fenerbahçeli genç sevgililer evlenmek için destek bulmak amacıyla Fenerbahçe Spor Kulübü’ne başvururlar.

Fenerbahçe Spor Kulübü, genç çifte bir tek şart karşılığı düğünlerine Fenerbahçe Spor tesislerinde yapıp evlerinin bütün ihtiyaçlarını karşılamayı kabul eder. Şartları ise düğünde giyilecek olan gelinliğin sarı lacivert renklerden oluşmasıydı. Genç çift evlilik hayallerini gerçekleştirmek için akıllarında tereddütte olsa kabul ettiler ve gelinliklerini almayı planladıkları DreamON’a başvurdular.

DreamON Fenerbahçe gelinlik modeli

DreamON tasarımcısı Serpil Karuserci, onlara hayallerinin de ötesinde bir gelinlik tasarlayarak ömür boyu hatırlayacakları bir anıya imza attı. İsimlerinin haberlerde yer almasını istemeyen gelin hanım, "Her ne kadar fenerbahçeli olsamda, her gelinin hayali güzel ve özel bir gelinlik giymektir. Formaya benzeyen bir gelinlik olmasından korkuyordum, ancak DreamON muhteşem bir iş çıkardı, çok teşekkür ediyorum" dedi.

DreamON'dan taraftar gelinliği



EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin