Düğün Günü Stresi

  • 16.03.2019 / 07:39
  • 756

Hayatınızın en özel, en güzel ve heyecanlı günlerinden olan düğün töreni sırasında ve hazırlık aşamasında stresi azaltmak için yapmamız gereken şeyler vardır. 

Düğün stresini eğlenceye çevirmek sizin elinizde

Bu özel günde stres maalesef olmasa da oluyor. Düğün telaşı, çevre baskısı, akraba fikirleri ve düğün gecesinin heyecanı akıl almaz bir hal alıyor. Bunun üzerine yeni bir başlangıç ve sorumluluk ama en güzel gününüzü kendinize zehir etmeyin. 

Düğün öncesi stres ve telaştan gününüzü rezil etmeyin, rahatlayın bu sizin en özel gününüz

İlk başta bugünün tadını keyifle çıkarın. Kim ne söylerse söylesin ne yaparsa yapsın bu sizin gününüz, olaylara negatif değil pozitif bakmalısınız. 

Öncelikle güzel bir duş, iyi bir masaj, rahatlatıcı çaylar, size pozitif enerji verecek müzikler, meditasyonlar rahatlamanızı sağlayacaktır. 

düğün günü masaj, aroma çayları, duş gibi terapiler iyi gelecektir.

Ya da bütün öfkenizi sıkıntınızı ona kadar sayarak zihninizi boşaltmak bu stresi atmanıza yardımcı olacaktır. Unutmayın ki bu stres hayat arkadaşınızda da olacaktır, onu da ihmal etmeyin. Bir başka açıdan da güvendiğiniz bir arkadaşınız, anneniz, babanız ya da çok sevdiğiniz kişiyle sohbet edip deşarj olabilirsiniz. En önemlisi rahat olun tadını çıkarın keyif alın.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin