Düğün Hikayesi Nedir?

  • 09.04.2019 / 14:12
  • 609

Son trend düğün hikayesi kelime olarak kısaltılmış ama içerik olarak zengin ve ayrıntılı bir cümledir.

Hazırlık aşaması ile başlar, damadın sağdıçlarla olan araç süsleme, kuaför gibi. Gelinin baba evinden çıkışı, saç makyaj ve nedimeleri ile yaşanan espirili ve duygusal anlar.

Kız evinde yapılan fotoğraf çekiminin asıl amacı kırmızı kuşağın bağlanması gelinin evinden ayrılırken halt safa yaşanan duygusal anlar hikayenin en önemli ve en özel kısmıdır.

Sonra salonda ailelerin misafirlerini karşılama töreni, giriş ve ilk dansı, düğün töreninde yaşanan aile çekimleri Gelinin baba ile dansı, Damat Bey'in arkadaşlarıyla yaşadığı tatlı anlar düğün hikayesinin rengidir. Pasta kesme merasimi ve gelinin çiçek atması olmazsa olmazlardandır ve salonda veda saati yine duygusal en özel anlar.

anlatmaya ve dinlemeye değer düğün hikayeleri

Düğün hikayesi yine bitmez. son trend after party genelde gençler arasında yapılan mekan değiştirilip gelin ve damadın kendine o geceye bıraktığı en çok eğlendiği en rahat anlarıdır. Sonrası balayına gidilecek uçaktan tutunda kaldıkları otelin fototğraf çekimine kadar sürer.

En önemlisi bu süreçte etrafınıza pozitif enerji verirseniz sizde ona göre karşılık alırsınız, çünkü bu hikaye çocuklarınıza hatta torunlarınıza izleteceğiniz unutulmaz keyifli ve tatlı anılardır.

Kalbinizdeki sevgi gözlerinize yansıyan mutlu ve huzurlu düğün hikayeleri dileğiyle...EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin