Düğün makyajını, düğün sonuna kadar nasıl koruruz?

  • 17.03.2018 / 11:40
  • 1126

Gelin makyajı uygulamalarından sonra gece içerisinde en hızlı ve en çok bozulacak bölüm dudaklar olacaktır. Kullanmış olduğunuz ruju düğün gecesi boyunca yanınızda bulundurmanız, tazeleme imkanınızı doğuracaktır.

Ayrıca yanınızıda bulunduracağınız bir sünger ile terleme yaşadığınız zaman bu süngerle terlemeleri alabilirsiniz. Tabi ki profesyonel bir makyözün yapmış olduğu makyajda neredeyse hiç bir bozulma yaşanmaz.

Bozulabilme ihtimali olacak tek yer, yeme içme ihtiyacı sebebiyle ruj ve zaman içinde yaşanacak terlemelerden sonra oluşabileceklerdir. Bunları da yanınızda bulunduracağınız süngerle ya da mendil görevi görecek bir peçeteyle bile alabilirsiniz.

Sabitleyici spreyler belli saatten sonra ciltte kurumalara sebep olup, pul pul dökülmeler yaratabildiğinden önermediğimiz uygulamalardandır. Düğün gecenizin uzun saatler süreceğini unutmayın. Yüzünüzde yorgunluk ifadesi yaratacak bu etkilerden uzak durmanızda fayda var.

 

Muhteşem düğün gecenize en çok yakışan gelinlik modelleri ve birbirinden özel abiye modellerini DreamON mağazalarında bulabilirsiniz.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin