Düğünün Sonu Balayı

  • 13.05.2019 / 07:08
  • 882

Uzun, yorucu ve stresli; düğün telaşının sonunda sıra balayı hazırlığına geldi. 

Evliliğin en özel ve romantik kısmı olan balayı bütün yorgunluğunuzu ve stresinizi atmanız açısından oldukça önemli bir tatildir. Çiftlerin aylar öncesinden karar verdikleri balayı yeri; şüphesiz özel ve unutulmaz olması için uzun bir süreye yayılarak karar verilmesi gerekir. 

Hem yurt içinde hem de yurt dışında balayı için her bütçeye uygun özel yerler bulabilirsiniz. 

yorucu düğün telaşından sonra balayında muhteşem bir tatille romantik dakikalar

Bütçenizi belirledikten sonra ilk işiniz; ortak beğendiğiniz bir yerde hem fikir olmanız, karar vermekte tabi ki zorlanacaksınız. İsterseniz tur firmalarından güzel fikirler alabilirsiniz. 

Sizin için en özel yere karar verdikten sonra; balayı tatilinize en az 1 hafta kala bavul hazırlığınıza başlamalısınız. Kıyafetlerinizi ve kişisel bakım eşyalarınızı yapacağınız tatilin niteliğine göre seçin. 

gelinlik, düğün, alışverişler hepsi geride kaldı artık siz ve o muhteşem balayı tatilinin tadını çıkarmalısınız

Herkesin kabul ettiği gibi balayı için en özel ve en romantik süreçlerden biridir ama; bazen aksilikler ve gereksiz sürtüşmelerde olabilir. Yoğun ve yorgun düğün sürecinden sonra; biraz hassas ve kendinizi tükenmiş hissedebilirsiniz. Bu nedenle de ufak alınganlıklar yaşayabilirsiniz. Bu tabi ki doğal bir süreç böyle bir şey yaşadığınız anda durun ve stresinizi birbirinizden çıkarmaktansa birbirinize daha çok sarılmanın size çok iyi geleceğini düşünün. Kötü ve olumsuz düşüncelere kapılmayın sevdiğinize sıkı sıkı sarılıp güzel bir balayı geçirin...EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin