Duvak Modelleri

  • 03.08.2019 / 07:30
  • 881

Rahibe Duvak Modeli

Kenarı zarif dantelle süslenmiş bu rahibe model duvağı, açık yada topuz saç modeliyle birlikte kullanabilirsiniz. Dantel dışındaki kısmı tamamen tül olduğu için sırt dekolteli bir gelinlik ile birlikte rahatça kullanabilirsiniz. rahibe duvak

Parmak Ucu Duvak Modeli

İnce tül kullanılan, kenarı işlemeli bu parmak usu duvak modeli sayesinde saten gelinliklere çok yakışan bir duvak modelidir. Bu tarz duvakla, istediğiniz yaka çeşidini tercih edebilirsiniz.

Kısa Duvak Modeli

İncecik bir tül kenarına, gelinliğin üzerinde yer alan aynı desen çiçek motifleri kullanılmış olan duvak modeli sayesinde zarafetinizi koruyabilirsiniz. Duvağın kenarında yer alan desenleri öne çıkarmak için yakası kapalı bir gelinlik seçebilirsiniz.

Şapel Duvak Modeli

Şapel tipi bu duvağı, her türlü prenses kesim gelinlikle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Düğününü balo salonunda yapacaksanız eğer, bu duvak tam sizlik.

kenarsulu uzun duvak modeli

Aksesuarlı Duvak Modeli

Kulak üzerinde kullanılan taşlı aksesuarları tarafından juliet başlığı olarak kabul edilen Aksesuarlı Duvak Modeli ni tarihi mekan düğünlerinde kullanarak, vintage görünüme sahip olabilirsiniz. Kenarları desensiz olan ve sırf tülden oluşan bu duvağı, düz kesim ya da sade bir gelinlikle kombinleyebilirsiniz.

farklı duvak modellerinden gelinlik modelinize en uygun olanını seçmelisiniz

Tül ve Dantelli Duvak Modeli

Güzel bir topuzun altından takılan olan bu zarif duvağın en çok öne çıkan kısmı zarif dantel detayları olmaktadır. Gelinlikle aynı desendeki bu dantellerin güzelliğini daha iyi ortaya çıkarabilmek için straplez yaka gelinlik seçebilirsiniz.

puantiyeli duvak modeli

Puantiyeli Duvak Modeli

Düzgünce toplanmış topuzun üzerine takılan ve omuzlarını açık olarak bırakan bu Puantiyeli Duvak Modeli, üzerinde yer alan puantiye desenleri sayesinde romantik bir etkiye sahip olduğunuz gibi şıklığınıza şıklık katacaksınız.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin