Duvak Seçimi Nasıl Olmalıdır?

  • 17.03.2018 / 13:36
  • 1675

Evlilik hazırlıkları kadınlar için gelinlikten ibaret gibi. 

Gelinliğin ayrıntısını düşünmekten başka şeylere odaklanamıyorlar. Gelinlik seçimi düğün sürecinin en zor kısımlarından birisi. Hangi gelinliğin bize en çok yakışacağını düşünürken bir de duvağında nasıl olacağını düşünmemiz gerekiyor.

Gelinlik seçiminden sonra iş gelinliğin tamamlayıcısı olan duvağa geliyor. Duvak seçimi yaparken nasıl bir gelinlik modeli giyeceğimiz oldukça önemli. Gelinliklerin birçok çeşidi olduğu gibi duvaklarında birçok çeşidi bulunmaktadır. Siz olayın en zor kısmını atlattınız duvak seçimini de çok rahat şekilde yapacaksınız. Son sezonda en çok kullanılan duvak modellerinden birisi saç altından tutturulan duvak modelleri. Yapılan güzel topuzların altına tutturulan duvaklar hem sade hem de şık bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Saçınız çoksa ve siz biraz daha saçın ön plana çıkmasını istiyorsanız topuz altından kullanılan duvak modellerini tercih edebilirsiniz. Topuz altından kullanılan duvaklarda saç modeliniz daha ön plana çıkıyor. Diğer türlü duvaklar saç modelinizin kapanmasına neden oluyor. Bu nedenle bayanlar genelde topuz altından kullanılan duvakları tercih ediyorlar. Bu sezonda da çok şık örnekleri var. Özellikle de dağınık topuzlarla kullanılan duvaklar çok şık görünüyor.

Dağınık topuz seven kadınlar için ideal bir seçim olacaktır. Güncel gelinlik modellerinde daha çok dağınık topuzlar tercih ediliyor. Bu nedenle de saç altından tutturulan duvaklar daha şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Fakat burada gelinliğin modeli de önemlidir. Eğer sırt dekoltesi ön planda olan bir gelinliğiniz varsa saç altından yapılan duvaklar sizin için uygun olmayacaktır. Çünkü sırt dekoltenizin kapanmasına neden olarak gelinliğin özelliğinin kaybolmasını sağlar.

Gelinliğin tamamlayıcısı olan en özel aksesuar modellerini DreamON mağazalarında görebileceksiniz.



EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin