En Güzel Davetiye Sözleri

  • 01.07.2019 / 13:40
  • 1227

Sevdiğinizle hayatınızı birleştireceğiniz gün olan düğün gününüzde, en önemli meselelerden biri gelinlik seçimi, düğün salonu seçimi olurken, diğer bir mesele de Düğün Davetiyesi seçimidir. Evet düğün davetiyenizi seçtiniz, lakin üzerine ne yazacağınızı bilmiyorsanız size muhteşem önerilerimiz var. Bugün sizlere, En Güzel Davetiye Sözleri konusunda bilgi vereceğiz. Okumaya devam edin.

Düğün davetiyeme ne yazabilirim? Diye merak ediyorsanız, bu sözlerin kararını eşinle senin vermen gerekiyor. Siz evlendiğiniz için, ne kadar mutlu olduğunuzu, eş, dost, akrabaya bildirmek için en güzel sözü bulmak gerçekten çok zor bir iştir. En güzel düğün davetiye sözlerini sizler için hazırladık. Seç, beğen, al...

en güzel düğün davetiyesi sözleri blog yazımızda

Komik Davetiye Sözleri

Düğün davetiyesi sözleri için size özel fikirlerim olduğunu belirtmek isterim. Eğer eğlenceli bir çiftseniz, rengarenk bir düğün organizasyonu yaptıysanız düğün davetiyenizin sözleri de komik ve esprili olmalıdır. Aşağıda birbirinden esprili davetiye sözleri bulunmaktadır. İçerisinde size en uygun olanı seçip kullanabilirsiniz.

  • Kısa süre sonra evleniyoruz. Düğünümüzün de evliliğimizden daha iyi olacağını garanti ediyoruz. Size muhteşem aktivitelerimizi de söylemek isteriz. Hala vakit varken mutlaka gelmelisiniz.
  • Gereği düşünüldü. Birbirine karşı en güzel suç olan mutluluk suçunu işlemiş olduklarından Medeni Kanunun 6754 Maddesine göre, evlilik cezasına çarptırılmalarına karar verilmiştir.
  • Birbirine aşık ve evlenmeye karar veren iki gencin, komik evlenme hikayesine siz de katılabilirsiniz. Sakın kaçırmayın.
  • Filmin başrollerinde gelin ve damat. Bedava yemek, pasta, eğlence.. Hepsi burada. Gala gecemizde görüşmek üzere. Yapımcı: Aile

düğün davetiyesinde romantik mi yoksa gülümseten bir metin mi yazmak istediğinize karar vermelisiniz

Romantik Davetiye Sözleri

Aşkınızı en iyi anlatan, birbirinize baktığınız anın büyüsünü misafirlerinize de hissettireceğiniz anlamlı davetiye sözlerine geldi sıra. İşte o en güzel günün davetiyesine ait sözler.

  • Aşkımızı sizlerle süslemelere karar verdik. Bu özel günümüzde mutlaka gelmenizi istiyoruz.
  • Sevgi kuşağını atlatıp, göğe doğru ilerliyoruz. Bulutların arasında, siz değerli dostlarımıza haber saldık. Güzel bir Eylül akşamında evlenme kararı aldık. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  • Milyonlarca yıldız vardı gökte, hepsi parlıyordu. Ama ben, seni ve güneşi seçtim. Bu sayede senin için binlerce yıldızdan vazgeçtim. Bu mutlu günümüzde sizlerle birlikte olmak dileğiyle..
  • Sessiz ve karanlık geçen yıllarda bulduk birbirimizi. Sevdamıza tutunarak yaşadık sevgimizi. Şimdi bir mutluluk birleştirecek hepimizi. Düğün törenimize bekleriz sizleri..


EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin