Gelin Çantası Nasıl Hazırlanır?

  • 27.02.2019 / 14:04
  • 966

Düğün gününüzde hazırlayacağınız çanta sizi tüm aksiliklerden korumak için çok önemlidir. Son anda oluşan aksiliklere canınızın sıkılmaması için hazır olmalısınız.

Gelin çantası nasıl hazırlanır

Makyaj Malzemeleri

Gittiğiniz kuaför ve güzellik salonu ne kadar iyi olursa olsun yanınızda kendi makyaj malzemeleriniz olmalı. Terleme ve bozulma durumunda canınız sıkılmadan hemen müdahale edebilirsiniz.

Gelin çantasında olması gerekenler

Küçük kazalar için; telaş ve acele birçok kazayı beraberinde getireceğinden çantanıza yara bandı koymayı unutmayın.

Ağrı Kesici; Gelin ve damat adayı çok heyecanlı olacağından bu güzel ve aynı zamanda stresli olacak gün için çantanızda bir ağrı kesici bulundurun.

Oje Malzemeleri; Ojenizin bozulma ve tırnağınızın kırılma ihtimalini göz önünde bulundurarak oje malzemelerinizi yanınıza almayı unutmayın.

Gelin çantasında neler olur

Leke Çıkarıcılar; Giydiğiniz ürünlerde oluşacak lekeler için yanınıza ıslak bir mendil ve leke çıkarıcı bir malzeme almayı unutmayın.

Deodorant ve Parfüm; Deodorant ve parfüm en çok ihtiyaç duyduğunuz şeyler arsında yer alıyor. Ayrıca bebek pudrası koltuk altlarınızda oluşacak lekeleri kapatacaktır.

Küçük sökükler böyle günlerde ortaya çıkar bunu önlemek için makas, iğne, iplik gibi malzemelerinizi de yanınıza almayı unutmayın.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin