Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

  • 03.08.2019 / 07:43
  • 1752

Kuşkusuz, evlilik hayatın en dikkat çekici anlarından biridir. Hazırlıklar sırasında, birçok endişe ortaya çıkıyor ve elbette, gelinler bu durumdan çok endişe duyuyorlar. Gelinin yapması gereken ana görevler arasında gelinlik seçimi, düğün organizasyonu, gelin saçı, makyaj vb. seçeneklerinden bahsedebiliriz.

Evlilik benzersiz bir an olduğu için, görünümün tüm ayrıntılarını düşünmek çok önemlidir, böylece her şey her zaman hayal ettiğiniz gibi görünecektir. Bunu bilerek, düğün saç modelleri 2019 için size en uygun olan saç ve makyaj modellerini derledik.

muhteşem gelin saçı modelleri

Gelin Saçı Hazırlıkları ve Modelleri

Güzellik salonuna gelmeden ve istediğiniz saç şeklini seçmeden önce, bazı detaylara dikkat etmeniz önemlidir. Gelin saçı seçimi, giyeceğiniz gelinlik modeli, doğrudan takacağınız aksesuarlar, saçınızın stili, kısa keseceğiniz veya uzun süre bu saçlarla düğünde dans edeceğiniz gibi pek çok nokta bulunmaktadır.

Düğün saçınızın nasıl olacağını seçmeden önce, ideal ve zaten kullanacağınız tüm aksesuarları düşünün. Buna küpeler, kolyeler, bilezikler ve hatta kuronlar dahildir. Düğün saç modelleri 2019 için en çok tercih edilen saç ve makyaj modelleri aşağıda yer almaktadır.

gelin saçı ve makyajı hem tarzına hem de gelinlik modeline uygun olmalı

Dağınık Gelin Topuzu ve Açık Tonlarda Makyaj

Düğün saç modelleri 2019 için en çok tercih edilen saç modeli elbette dağınık gelin topuzudur. Gevşek bir şekilde yapılmış ve bir kısmı örülmüş saçın arasına canlı çiçekler konarak saç tamamlanmaktadır. Beyaz zambaklar ise saçı tamamlayan en önemli unsurlar arasında yer alır. Düğün saç modelleri 2019 için bu saç modeline uygun olarak açık tonlarda makyaj uygun olacaktır. Açık pembe bir ruj, şeftali tonlarında allık ve beyaz ile gri arasında farlar saçı da gelinlik ile birlikte tamamlayacaktır.

gelinlik modelinizle uyumlu saç aksesuarlarınız ve makyajınızla muhteşem görüneceksiniz

Açık Saç Modelleri ve Bronz Tonlarda Makyaj

Düğün saç modelleri 2019 içinde bir diğer alternatif ise tamamen açılmış ve maşalanmış saçlardır. Papatyadan ya da farklı çiçeklerden yapılmış taçların yanı sıra alın üzerine eklenebilecek takılar ile de saçlar süslenebilir. Toprak ya da bronz tonlarda koyu renk makyaj ile de makyaj tamamlanabilmektedir. Bu makyaj daha çok esmer gelinler için çok daha uygun olacaktır.

 EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin