Gelinin El Çiçeği 

  • 07.05.2019 / 07:35
  • 1111

Gelinlik aksesuarları arasında en az gelin duvağı kadar önem verilenlerden biri olan gelin buketi birbirinden farklı renkte ve seçenekte sunularak canlı çiçek ya da yapay çiçek olarak tercih edilebiliyor. El buketinde canlı çiçek her ne kadar daha göz alıcı ve doğal olsa da yapay çiçeklerlerin hatıra olarak ta uzun yıllar kalabiliyor olması tercihlerin genelde bu yönde olmasını sağlıyor.

El çiçeği gelinlik modelini tamamlayan estetik bir görünüm sağlayacaktır

Gelinlerin seçerken zorlandıkları bu aksesuar gelinlik modeline bir şıklık ve estetik katıyor. Gelin çiçeğimiz düğün konseptine uyumlu olması gerekiyor. 

Eğer canlı çiçek tercih edecekseniz, buketinizi renkli tüllerle süsleyebilirsiniz. El buketinizi gelinlik modelinizle ahenkli bir uyum yakalamasını istiyorsanız, onu saç aksesuarınızla da bütünleştirmeye özen gösterin. 

gelin ve damadın kardeş ve babaları el buketiyle aynı tarz yaka çiçeği takabilirler

Kendi boyunuza göre el çiçeği seçmelisiniz; eğer uzun boylu bir gelinseniz sarkık el çiçeği, eğer kısa boylu ya da minyon tipte bir gelinseniz seçiminizi top şeklindeki el buketlerinden yapmalısınız. Gelin ve damadın baba ve erkek kardeşleri yakalarına gelin buketinde bulunan çiçeklerden birer tane yaka çiçeği takabilirler. Böylece misafirleriniz ev sahiplerini kolaylıkla tanıyabilecektir.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin