Gelinlerden Daha Şık Gelin Annesi

  • 02.02.2019 / 11:51
  • 1537

Bir gelin annesi için hayattaki en mutlu ve en heyecanlı günlerden biridir kızının düğünü. Bu nedenle düğün gelin annesi için de gelin kadar önemlidir. Gelin annesinin abiye kıyafet seçimi gelinlik seçimi kadar önemlidir. Belki gelinden şık olmanız gerekmez ama ondan sonraki en şık kadın siz olmalısınız!

Eğer bir balo salonunda düğün yapmayı düşünüyorsanız düğünün konseptine uygun olarak giyeceğiniz abiye elbiselerle göz doldurabilirsiniz. Eğer kızınız bir prenses ise siz de kraliçesiniz, değil mi... İşte kraliçeler için farklı seçenekler; mesela enerjik bir anneyseniz ve kır düğünü yapacaksanız rahat olmalısınız. Ancak rahat olmak şık olmaya engel değil. Konuklarınızla birlikte güzel vakit geçirirken hem rahat hareket edebilir hem de şıklığınızla görenleri büyüleyebilirsiniz.  Örneğin tek parçadan oluşan askılı ipek bir elbise ya da keten bir abiye sizi kırda bir çiçek gibi gösterecektir. Süsleme olarak yine çiçekleri ve şık bir topuzu düşünebilirsiniz.

Gelinin Annesi düğünde gelinin en önemli temsilcisidir

Vücuduna güvenen anneler için de şık bir mini elbise önerilebilir. Ya da askısız bir tuvalet sizi bir kraliçe gibi gösterebilir. Eğer yaz aylarında bir düğün yapacaksanız diz üstü bir abiye ya da ipek bir şal sizi tamamlayıcı unsurlar olacaktır. Şala önem verin çünkü akşamları hava serinleyebilir.  Eğer genç kalmış bir anneyseniz sıcak renklerden yana tercih yapabilirsiniz. Kış aylarında vücudunuzu saran düz bir abiyeyi sıcak kahve tonlarıyla birleştirerek anaç ama aynı zamanda da genç bir görünüm yakalayabilirsiniz.  Yazın ise dantel bir bolero ve straplez bir elbise tam olarak ihtiyacınız olan şey.

DreamON koleksiyonları içinde yer alan Anne Abiyeleri bölümündeki modellerden seçim yapabilirsiniz.

DreamON Anne abiyeleri modellerini incelemenizi tavsiye ederiz

Eğer mutluluğunuzu herkesin farketmesini istiyorsanız renkler en büyük yardımcınız. Açık renkler, pastel tonlar ve canlı renkler ile yapacağınız kombinlerle etrafınıza neşe ve mutluluk saçabilirsiniz. Tabii çok şık olup da bakışları kızınızın üstünden çekmek istemiyorsanız o kadar şık olmayabilirsiniz. EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin