Gelinliğin Mükemmel Tamamlayıcısı: Gelin Buketi

  • 17.03.2018 / 13:19
  • 227

Seçim tamamen kisisel tercihinize baglı olsada göz önünde bulundurmanız gereken bazı detayları unutmamakta fayda var.. Dügününüzün konseptine, gel inliginize ve kendi tarzınıza baglı kalmak, size en uygun çiçegi bulduracaktır. Buket seçiminde mevsim, dügünün mekanı ve organizasyonun türünüde daima göz önünde bulundurulmalıdır. Eger kır dügünü tercih eden bir ilkbahar - yaz gelini iseniz; size tavsiyemiz çesitli renk ve modellerde, canlı mevsim çiçeklerinden olusan el buketlerdir. Yapay çiçekleri genell ikle kıs gelinleri için öneriyoruz. Yinede el buketinizi bir ömür boyu saklamak istiyorsanız canlı çiçek görünümündeki yapay çiçekler harika bir çözüm.

Klasik bir peri masalı gelini olmak istiyorsanız gelinliginizle aynı tonlarda seçeceginiz çiçekler ile romantik ve klasik bir havaya bürüneb ilirsiniz. Eger daha canlı ve gösterisli bir görünüm istiyorsanız, gelinliginizle kontrast olusturacak tonlar seçmel isiniz. Buketinizde dikkat etmeniz gereken nokta çiçeklerinizin rengi ne olursa olsun kabarık etekli modeldeki gelinliklerde bol çiçekli buketler, dar etekli gelinliklerde ise daha az çiçekli buketler kullanmanız. Uzun boylu gelinler için sarkan gelin buketleri, minyon yapılı gel inler içinse daha küçük ve toplu el buketlerini tavsiye ediyoruz.

Gelin buketinde kullanılan çiçeklerin içinden uygun olanları damatlar smokinlerinede yaka çiçegi olarak kullanabilir.Ayrıca buketinizde yer alan çiçeklerden birini saçınızla veya duvagınızla kombin etmek size mükemmel uyumu yakalacaktır. Tavsiyelerimize uyduktan sonra tek yapmanız gereken çiçeginizi atacagınız bekar arkadasınızı seçmek olmalıdır.

EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin