Gelinlik Modelleri 2019

  • 27.07.2019 / 11:34
  • 721

Her yılın gelinlik modası başkadır. 2019 yılında da oldukça iddialı ve gösterişli gelinlik modellerini görebilmek mümkün bir hale gelmişti. Özellikle aşağıdaki modeller gelinler arasında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor:

Düz Kesim Gelinlikler

Bohem tarz son yıllarda oldukça popüler bir hal almıştır. Farkını konuşturmak isteyen kişilerin tercihi genel olarak bu tarzdan yana oluyor. Bohem modası gelinlik modellerine de yansırken, gelinleri şık ve özgün bir hale getirmesiyle biliniyor. Boydan boya tüle sahip olan modeller, salaş detaylar özellikle ince ve uzun gelinlere oldukça yakışacak. Öte yandan bu modellerin kır ve kumsal düğünleri için daha avantajlı olduğunu da belirtmek gerekiyor.

düz kesim gelinlik modelleri

Uzun kollu Gelinlikler

2019 gelinlik modelleri arasında sıkça görülen uzun kollu gelinlikler, daha zarif bir görüntü sunmasıyla ön plana çıkıyor. Özellikle armut vücut tipine sahip olan gelinler için son derece uygun bir seçim olarak görülen bu model, boyu olduğundan daha uzun gösterecektir. Uzun kollu gelinlik salon düğünleri için uygun durumdadır. Aynı zamanda açık hava düğünleri içinde tercih edilebilir bir seçenek olarak ön plana çıkar.

uzun kollu gelinlik modelleri güncel sezonun trendleri arasında

Tül Gelinlikler

Kır düğünü yapmayı düşünen kişiler gelinlik konusunda da dikkatli davranmalıdır. Konsepte uygun bir gelinlik seçiminin yapılması oldukça önemlidir. İşte bu konuya fazlasıyla uygun görünecek tül gelinlikler, tam olarak mekana uygun bir seçenek olarak karşınıza çıkar. Daha şık ve zarif bir görüntü sunması açısından da gelinler arasında bir hayli popüler bir seçenektir.

askılı gelinlik modelleri bu yıl çok revaçta

Askılı Gelinlik Modelleri

2019 yılı gelinlik modelleri arasında modası hiçbir zaman geçmeyen modellerde yer alıyor. Gelinlik konusunda daha sade bir seçim yapmak isteyenlerin tercih ettiği askılı ve düz kesim gelinlikler, zahmetsiz bir şekilde zarafeti sağlayacak. Gelinliğin biraz daha hareketli bir hal alması için ışıltılı aksesuarlardan yararlanılabilir. Öte yandan üç boyutlu çiçek aplikeleri de daha enerjik bir görüntü katmak için uygulanması gerekenler arasındadır. Askılı gelinlik modelide mekan fark etmeksizin her yere uyumlu bir haldedir. Bu şekilde mekana uygun gelinlik seçimi yapmak isteyenler askılı gelinlik modellerinde karar kılabilirler.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin