Gelinlik Modelleri

  • 02.08.2019 / 07:51
  • 586

Evlenmeye karar verenler için giyeceği gelinlik modeli oldukça önemlidir. Balık, dekolteli, prenses, kabarık, vintage vs. hangi tarzda olursa olsun her kadın en güzel seçimi yapmak ister. Birbirinden güzel gelinlik seçenekleri arasında ise, vücut tipine uygun bir seçim yapmak gerekecektir.

Prenses Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri arasında modası hiç geçmeyecek prenses model, daha ihtişamlı bir görüntü yaratmak isteyenlerin tercihi arasında bulunuyor. Genellikle salon düğünleri için ideal bir seçim olacak bu model, kum saati vücut tipine sahip olan gelinler için oldukça uygun bir seçenek olarak ön plana çıkar.

prenses gelinlik modelleri

Dantelli Gelinlik Modelleri

Geçmişten günümüze gelinlik modellerinin en önemli parçası haline gelen danteller, gelinlikte zarafet yaratmak isteyenlerin tercihi halindedir. Özellikle daha dikkat çekici bir görüntü ortaya çıkarmak isteyenler tercihini kısmı dantelli gelinlik modellerinden yana kullanabilirler.

dantelli gelinlik modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

2019 gelinlik modelleri arasında sıkça tercih edilen bu tür, daha çok sadelik arayanlar için idealdir. Gösterişten pek hoşlanmayan ve abartıdan kaçınanlar için mantıklı bir seçenek olarak ön plana çıkar. A kesim gelinlik modellerinin diğer iyi özelliği ise, her boy ve kiloya uyum sağlayabilen bir yapıya sahip olmasıdır. Bu nedenle özel günlerin kurtarıcı seçeneklerinden biri olarak bilinir.

A kesim gelinlik modelleri

Kısa Gelinlik Modelleri

Yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan bu tür, özellikle kumsal veya kır düğünlerinde sıkça tercih ediliyor. Farklılık yaratmak isteyen gelinlerin tercihi olan bu model, günden güne popülerliğini arttırmayı başaran bir seçenek olarak görülüyor.

Bohem Tarzı Gelinlikler

Vintage tarzı son zamanlarda gelinler arasında oldukça revaçta. Geçmişin izlerini fazlasıyla görebileceğiniz bohem tarz, daha farklı ve özgür bir hava katmasıyla biliniyor. Omzu düşük, salaş, püsküllü tarza sahip bu gelinlikler özellikle 70’lerin modasını en iyi şekilde yaşatmak isteyenler için mantıklı bir seçenek halindedir.

vintage gelinlik modelleri

Straplez Gelinlikler

Modası asla geçmeyen straplez gelinlik modelleri, uzunca bir süre ihtişamlı bir görüntü yaratmak isteyenlerin tercihi halini almıştı. Günümüzde de her türlü mekanda rahatlıkla tercih edilebilecek bir seçenek olarak ortaya çıkıyor. Özellikle gelinlikte daha kolay bir tercihte bulunmak isteyenler bu modelde karar kılabilirler.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin