Gelinlik Seçiminde İlk Adım 

  • 29.03.2019 / 07:34
  • 677

En özel günün kıyafet seçimi için internet sitelerinden yararlanabilirsiniz. Öncelikle gelinlik görsellerine bakarak hayallerinizi süsleyen, size yakışabileceğini düşündüğünüz modelleri belirleyin. Arkadaşlarınızın ya da ailenizin size önerileri olabilir.  Bu önerileri de dikkate alabilirsiniz. Ama her zaman içinizdeki sese kulak verin.

Daha sonra bu gelinlik modellerine ulaşabileceğiniz, kendi ürünlerinin görsellerini kullanan (bir çok firma web sayfalarında, yurt dışı markaların modellerini kendininmiş gibi sunmaktadır) hazır gelinlik satan firmaların ana sayfalarını ziyaret edin. Bu sayfalardan beğendiğiniz gelinlik modellerinin notunu alın. Size en yakın şubesini arayarak randevu oluşturun. Randevularınızı birer saat arayla almaya özen gösterin ve saatinize riayet edin. Unutmayın sizin randevunuza geç gitmeniz sizden sonraki randevuyu etkilecektir.

Kendi özgün gelinlik modellerini üreten websayfalarını takip edin

Yanınızda sizi gerçekten iyi tanıyan bir en fazla iki kişi olsun. Ne kadar kalabalık giderseniz, o kadar fikir ortaya atılır ve siz doğru gelinliğe ulaşamazsınız. Gelinliği giyecek olan sizsiniz, o sizi yansıtacak, öncelik sizin .EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin