Gelinlikte Çamaşır Seçimi

  • 06.02.2019 / 10:11
  • 2040

Uzun araştırmadan ve koşuşturma sonucunda gelinliğinizi seçtiniz ve gelinlik hayalinize kavuştunuz. Artık sıra düğün günü giyeceğiniz iç çamaşırı seçimine geldi. 

Gelinlik seçimini bitirdiniz artık sıra iç çamaşırınızı seçmeye geldi

Gelinlik modasının getirdiği yenilikler dikim ya tasarım kalitesini de mükemmelleştirdiğinden, ürünü taşıması gereken bustiyerler biraz geçmişte kaldı diyebiliriz. Gelinliklerin beden yapıları artık kalın dokulu bustiyerlere ihtiyaç duyulmamasını sağlıyor.

Gelinliklerin kalitesi artık çamaşırların destekten çok görsellik olarak seçilmesini sağlıyor

Gelinliğin tarzına ve şekline göre çamaşır seçilmeli, öncelikle giyeceğiniz çamaşırın rahatlığı önemli ondan sonra da gelinliğin tarzına göre değişir. Gelinliğinizin yaka tarzı iç çamaşırı seçimine en çok yön veren yerlerden biridir.  Gelinliğinize uygun model çamaşır giyilmelisiniz. Örneğin; straplez bir gelinlikle çamaşır askısız seçilmelidir. 

Straplez yaka gelinlik modelinde askılı sütyen giymemelisiniz

Sırt dekolteli bir gelinlikte çamaşır gelinliğin içine monte edilmeli ya da jel kullanılmalıdır.

Farklı alternatifler arasında gelinlik modeline en uygun olanı seçmelisiniz

Mesela gelinliğin altına jartiyer giymek istiyorsanız gelinlik dar vücudu saran bir modelse jartiyeri tercih etmemelisiniz. A ve prenses kesimi gelinliklerde jartiyeri tercih edebilirsiniz.

Jartiyer giymek istiyorsanız gelinlik modeliniz düşük bel bir model olmamalıdır

Unutmayın ki seçtiğiniz çamaşır da görsel şıklığın yanında rahat edebilmeniz de büyük önem taşıyacaktır. Bu durum bütün gece sizin daha da rahat olmanızı sağlayacaktır.

Tüm gün iç çamaşırlarınızla geçecek olduğundan rahatlığınız da çok önemlidirEN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin