Günümüz Modasına Uygun En Güzel Gelinlik Modelleri

  • 23.08.2018 / 07:50
  • 3479

Mükemmel bir gelinliğe sahip olmak, her gelin adayının en büyük hayalidir. Düğün günü tüm misafirleri uzun süre konuşturacak gelinlik modelinin peşinde olan gelin adayları için en güncel gelinlik modellerini bir araya getirdik.

Yoğun Simli A Kesim Gelinlik Modelleri

Yoğun simli A kesim gelinlik modelleri

Geçtiğimiz yıl Barcelona Moda haftasıyla tekrar gelinlik modasında gündeme giren simli etekleri önümüzdeki senelerde de bolca göreceğiz gibi duruyor. Genelde transparan parçalarla kombinlenen simli modeller dikkat çekmeyi seven gelin adaylarının da gözdesi olacak.

Balık Etekli Gelinlik Modelleri

Balık etekli gelinlik modelleri

Birkaç yıldır en çok talep edilen gelinlik modelleri sarasında olan farklı yüksekliklerde ki balık etekler, özellikle fiziklerine güvenen gelin adaylarına kusursuz ve modern bir görünüm sunuyor. 

Uzun kuyruklu ihtişamlı Prenses Gelinlik modelleri

uzun kuyruklu ihtişamlı prenses gelinlik modelleri

Lübnan’dan başlayan görkemli düğünlerin dünya modasına yön vermesiyle çokça görmeye başladığımız uzun kuyruklu, çok emekli işlemelerle bezeli dantel modelleri güncel sezona damgasını vurmaya başladı bile. İhtişamlı gelinlik modelleri önümüzdeki birkaç yıl daha trend olmaya devam edecek gibi duruyor. 

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık etekli gelinlik modelleri

Kabarık etekli gelinlik modelleri son yıllarda en çok tercih edilen modeller arasında. Kat kat tüllerle kabarık bir görünüm sunan bu modeller, klasikten vazgeçemeyen, el işlemeleri ve dantel detaylarına önem veren gelin adaylarının en çok tercih ettikleri gelinliklerdir. Kabarık etekli gelinlik modelleri, genelde anneleri de en çok memnun eden seçimlerdir. 

Sadeliğin Hakim Olduğu Helen Gelinlik Modelleri

Helen tarzı gelinlik modelleri

Ben sade ve romantik bir görünüme sahip olmak istiyorum diyorsanız Helen tarzı gelinlik modelleri tam da size göre.

Farklı Detaylarıyla Dikkat Çeken Gelinlik modelleri

farklı detaylarıyla dikkat çeken gelinlik modelleri

Düğün tarihinizin üstünden seneler hızla akıp gitse de gelinlik modelinizin unutulmamasını istiyorsanız; yenilikçi, fark yaratan detaylarla kendine özgü olan gelinlik modelleri tam da size göre. Yeni gelin adaylarına da ilham verecek yeniliklerin öncüleri hiç unutulmazlar. EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin