Hava Grubu Burçları Hangi Gelinlik Modellerini Seçmeli

  • 01.09.2018 / 07:10
  • 1469

Hava grubu burçları olan ikizler, kova ve teraziler hep bir farklılık peşindedir. Yeniye olan adaptasyon yetenekleri çok yüksek olan bu burçlar, hızlı bir şekilde sıkılmaları, değişken yapılarıyla bilinirler. Gelinlik modelleri de tabi farklı ve orijinal olan tarzlarda olacaktır. Hava grubu burçlarının havai karakterleri modayı şekillendiren tasarımcılara çokça benzemektedir.

İkizler Burcu Kadını: Değişime Açık

Klasik bir gelinlik modeli seçmeyeceği konusuna emin olabilirsiniz. İkizler gelini, akıcı ve yumuşak danteller içerisinde yaratılmış farklılıklarla mutlu olacaktır. Ne çok kapalı ne de çok açık bir gelinlik modeli tercih etmeyeceklerdir. Kollar uzun olsa bile, elleri açıkta bırakacak modeller, elleri konusunda en hassas olan ikizler kadınını memnun edecektir. Rahat bir şıklık peşinde olan ikizler, seçeceği gelinlik modeli ile diğer gelinlerden farklı bir yerlerde durmak isteyecektir. Kabarık prenses etek bir gelinlik yerine tercihi A kesim gelinlik modelleri olacaktır. Kemik rengi gelinlikler en çok beğenecekleri model olacaktır. Gelin saçında da yenilik peşinde olacaktır, kısa bir duvakla gelinliğini tamamlayacaktır.

İspanyol kol detayları yumuşak dokulu zengin dantelleri ve şık omuz duruşuyla Rafaello modeli İkizler gelininin tercihi olacak

Raffaello

 

Kova Burcu Kadını: Orijinalite

En çok büyük sanatçı çıkartan burçtur Kova. Ne yapıyorsa diğer insanlardan farklı bir şekilde yapmaya çalışan kovaların, gelinlik seçimleri de farklı ve rahatça ilerleyen bir tarzda olmalıdır. Görkemli olacağı kesin olacak gelinlik modelini kabarık etekli ya da bambaşka tarzlardan seçebilecektir. Sırt, kol, omuz, beden ya da etek yapısında kesinlikle diğer gelinlik modellerinden farklı şaşırtıcı bir detay olacaktır. Tüyler ya da üç boyutlu el emeği göz nuru işlemeler en çok kova gelininin, gelinliğine yakıştırılacaktır. Her zaman farklı olmanın peşinde olduğu için, asimetrik ya da modern kesimi olan gelinlik modellerini deneyimlemeye açık olacaktır.

Gelin saçı ve duvak seçimlerinde küçük ışıltlar ve farklı sürprizler yapacaklardır.

üç boyutlu el işlemeleri modern A kesim rahatlığı ve yenilikçi kol detaylarıyla kova gelinini mest edecek Cervantes modeli

Cervantes

 

Terazi Burcu Kadını: Tarz Bir Görünüm

Modayı hayat tarzı haline getirerek içselleştirebilen teraziler, düğünlerinde rahatlığı ve en güzel buldukları yerlerini vurgulayacak bir gelinlik modelini seçeceklerdir. Zarif dantellerle kombinlermiş el emeği işlemelere bayılacaklardır. Küçük pırıltılar, az da olsa farklı renk oyunları cam kesmesi swarovski taşlar hoşlarına gidecektir. Bel kıvrımlarını ince gösterecek gelinlik modelleri, sırt dekolteleri ve özenli kuyruk detayları seçimlerinde büyük rol oynayacaktır. Son iki sezondur gündemde olan dar etekli helen gelinlik modellerini severek taşıyacaklardır. Gelinlikleriyle sofistike bir görünümü mutlaka yakalarlar. 

Gelin saçlarını gelinlik seçimlerine göre uyumla bütünleştirecek ve gelinlik modelini daha da iyi gösterebileceklerdir. Detayları çok önemsediklerinden iyi bir makyaj ve iyi bir saçla düğün günlerinde kendilerinden uzun süre bahsettirirler.

dar etekli A kesim helen gelinlik modellerinde kullanılan zengin dantel ve işleme detayları tam da terazi gelinine göre

BotticelloEN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin