Hayatınızın En Özel Anı

  • 17.03.2018 / 13:29
  • 974

Siz de dügün masalınızı fotoğrafarınızla yazdırmak istemez misiniz?

Hazırlıklar, hayatınızın en özel ve en önemli kararını vermekle basladı. Her detayı düsündünüz heyecan ve telasla geçti zaman ve geldi en güzel an. En mutlu gününüz, dügününüz.

Her sey sizi yansıtan bir peri masalı gibi olsun istersiniz. Mutluluk ve telasınız karısır birbirine. Ve bu tatlı telasta hep son ana kalan bir sey vardır, fotografarınız! Düşünülmesi son ana kalan fotografarınızın aslında yıllar sonra bile en mutlu gününüzü size tekrar yasatacak en önemli araç oldugunu unutmayın. İleride o günden size kalacak olan yalnızca anılarınız ve düğün fotoğraflarınız olacaktır.

Birçok detay gizlidir o günde, Kuafördeki hazırlıgınız, son dakikalardaki tatlı telasınız, çevrenizde mutlulugunuza eslik eden dostlarınız, sizi merakla bekleyen misafirleriniz. Evet demenin heyecanına dakikalar kala, telasla bir stüdyoya gitmek yerine fotoğrafçınızın dügün günü boyunca size ve mutlulugunuza eslik etmesini isteyebilir, yakaladıgı detaylarla dügününüzü ölümsüzlestirmesini saglayabilirsiniz. Bir profesyonelin gözüyle çekilmis çarpıcı karelerle, yıllar boyunca tekrar tekrar bakmaktan keyif alacagınız, sevdiklerinizle paylasmak isteyeceginiz fotoğrafarınız olabilir.

Düğün fotoğraflarında bir ömür boyu bakılacak albümlerinizde nasıl bir gelinlik modeliyle görünmek istersiniz. Seçimleriniz için DreamON gelinlik modelleri sizi bekliyor.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin