Hayatınızın En Unutulmaz Anlarını Ölümsüzleştirin

  • 17.03.2018 / 11:43
  • 1065

Mutluluğunuzun şahidi fotoğraflar sizinle birlikte bir ömür yaşayacaklar. Hiçbir detayın atlanmaması gereken düğünde, aylar süren hazırlıkların bir gecede son bulacağı gerçeği size unutmamanız gereken bir detayı daha hatırlatıyor: Fotoğraflar... Hayatınızın en mutlu anlarını sığdırdığınız fotoğraf kareleri, düğününüz için vazgeçilmez olmalı. Düğün töreniniz için bir fotoğrafçı ile anlaşarak bu sorumluluk gerektiren işi bir profesyonele devretmek oldukça akılcı bir çözüm. Anlaşacağınız fotoğrafçıdan sizin ve eşinizin olduğu kadar davetlilerin de fotoğraflarını çekmesini istemeyi unutmayın.

Düğün gününün koşturma ve stresi gelin ve damada yansıyabilir. Bu stresi azaltmanın en iyi yollarından biri fotoğrafları dış çekim dediğimiz doğal ortamlarda çekmek. Bir düşünün bütün bu telaşın dışında, fotoğraflarınızı dış çekim de fon olarak ta doğanın gerçek güzelliklerini birebir yaşayarak ölümsüzleştirebilirsiniz. Doğal mekanda çektirilen bir fotoğrafın, doku ve renk olarak çok güzel görüntüler vereceğinden emin olabilirsiniz. Bir başka seçenek ise düğün gününüzü hikaye tadında yaşamanız. Çekimler düğün sabahı gelin evinden sabah kahvaltısından başlayıp, kuaför kısmı ve tüm hazırlıklar gün boyu yaşanan tüm koşturmacalar ilk dans ve pasta kesimine kadar geçen sürede hiç ummadığınız kadar doğal yüzlerce pozla ölümsüzleşir.

Kısacası Geleneksel çekimlerden daha resmi pozlara, spontane çekimlerden farklı pozlara kadar bir çok seçeneğin olduğunu göreceksiniz. 

 

Düğün fotoğraflarınızda ölümsüzleşecek muhteşem gelinlik modelinizi seçmeye ne dersiniz.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin