İzmir Düğün Salonları

  • 06.07.2019 / 12:33
  • 788

Evliliğe adım adım giden çiftler elbette tüm hazırlıklarından önce hayallerindeki düğünü yapabilmek için salon seçimi gerçekleştirmektedir. Kaliteli bir düğün salonu, misafirleri en iyi şekilde ağırlama, görsellik, ses kalitesi gibi faktörler de en çok aranan ve düşünülen kriterler arasında yer almaktadır. İzmir’de düğün yapacak olanlar ise İzmir düğün salonları arasında seçim gerçekleştirirken epey zorlanmaktadır. 

İzmir düğün salonları

İzmir düğün salonları hem görselliği hem de çeşitliliği ile kişileri ikilemde bırakmak için yeterlidir. Kaliteli bir düğün gerçekleştirmek için seçilebilecek en iyi düğün salonları ise aşağıda yer almaktadır.

Saklıbahçe Düğün Salonu

İzmir düğün salonları arasında en özel ve kaliteli düğünleri gerçekleştiren salonlardan biri olarak bilinmektedir. İzmir’in İnciraltı semtinde yer alan bu düğün salonu, hem açık hem de kapalı mekana sahiptir. Kendi orkestrası ile düğün organizasyonu gerçekleştirirken, pasta ve salon süslemelerinde de oldukça başarılıdır. İzmir düğün salonları arasından seçim yapmak isteyen kişiler Saklıbahçe düğün salonunu tercih edebilmektedir. Hem yazın hem de kışın düğün imkanı sunması nedeniyle de çok tercih edilir.

Mercan Düğün Salonu

İzmir düğün salonları arasında önemli bir yere sahip olan Mercan Düğün Salonu, aynı zamanda restoran özelliği ile de bilinmektedir. Kapalı ve açık salonlarının yanı sıra çim ile kaplanmış zeminde adeta bir kır düğünü havası yaratmaktadır. Farklı, eğlenceli ve nezih bir düğün talep eden çiftler, İzmir düğün salonları arasından Mercan düğün salonunu tercih edebilmektedir. Düğün saatinde herhangi bir kısıtlama olmaması nedeniyle de pek çok kişi bu salonu tercih etmektedir.

Şehr-i Garden Düğün Salonu

İzmir düğün salonları arasında en çok tercih edilen düğün salonları arasında yer alır. Devasa bahçesi, çiçekleri ve çimen zemini ile çiftleri büyülemektedir. Bahçeye girildiğinde ise gelin ve damadın çiçeklerle adının yazılmış olduğu bir çelenk bulunur. Pastası, orkestrası, mekanın ışıklandırması ve süslemeleriyle saray düğünü havası sunmaktadır. İzmir düğün salonları arasından seçim gerçekleştirmek isteyen çiftler, bu salonu tercih ederek harika bir düğüne ev sahipliği yapabilmektedir. Açık ve kapalı salonları ile çiftlere ayrıcalık da tanır.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin