Kır Düğünü Ama Çok Farklısı: Piknik Düğünü

  • 31.03.2019 / 14:06
  • 1050

Hava şartları ve mevsimi uygunsa çoğu gelinin hayali kır düğünü tarzında açık havada şık bir törenle davetlilerini ağılamak oluyor. Güzel güneşli bir günün ardında, kuş cıvıltılarıyla, yemyeşil bir alan üzerine yapılan güzel bir düğün organizasyonu ile unutulmaz bir düğün ortamı yakalayabilirsiniz. 

Ceketlerin çıktığı zamanlarda yapılan kır düğünlerinin yeni bir konsepti olarak yapılmaya başlayan piknik düğünü yeni bir trend. Tabi ki piknik düğünleri yüzlerce davetliyle değil de daha küçük topluluklarla uygulanabilecek bir düğün merasimleri. 

Piknik düğünü yepyeni bir trend

Davetlilerinizin çocuklarının büyük bir özgürlükle koşuşturabileceği, pistten hiçbirinin alınmasını istemenize gerek kalmayacak bir düğün. Davetlileriniz çimlere ya da sandalyelere oturabilir. Ya da uzun masalar kurdurabilirsiniz. Yuvarlak masalar veya gerçek piknik masalarıyla detaylarını kişiselleştirebileceğiniz, unutulmaz bir düğün teması.

Piknik düğününü farklı etkinliklerle kişiselleştirebilirsiniz

Piknik deyince yalnız mangal ve et düşünenleri belki hayal kırıklığına uğratabilirsiniz ama bunun çok şık bir piknik konsepti olduğunu bilmeleri gerekir. Daha normal yemek ve içeceklerle doğayla bütünleşik hareketli bir düğün olacaktır.  Davetlileriniz için çeşitli aktiviteler de düzenleyebilirsiniz, çimlerde değişik danslar planlanabilir. 

Eğer piknik düğününü güzel bir göl kıyısı ya da gölet yanında yapma imkanınız varsa, gerçekten muhteşem görüntüler ve fotoğraflarla dolu bir tören yakalayabilirsiniz.

Piknik düğünü daha küçük bir davetli listesine uygun bir düğün töreni

Salon düğünlerini sevmiyor ancak kır düğünlerini de hep birbirlerinin aynısı olduğunu düşünüyorsanız, piknik düğünü üzerinde düşünmeye değer.

unutulmayacak bir düğünle davetlilerinize bambaşka bir eğlence sunabilirsiniz

Piknik düğününe karar verdiyseniz; damatlık, gelinlik ve ayakkabı seçiminiz de ona uygun olmalıdır. Gelinik modeliniz de abartıdan uzak sade ve rahat helen tarzı, uçuşan şifon ya da tül etekli bir tasarım şeklinde olmalıdır. Gelin ayakkabısı tercihiniz çimlere batmayacak bit topuk tercih etmelisiniz.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin