Kır Düğünü Ve Gelinlik Seçimi

  • 12.06.2019 / 08:07
  • 1241

Bu güzel bahar aylarında; havaların ısınmasıyla birlikte tercih edilen kır düğünü mevsimi geldi. 

Natürel ve doğayla iç içe bir düğün düşünüyorsanız; açık hava, çiçek ve yeşilliklerin arasında veya bir deniz kıyısında unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. 

Muhteşem bahar havaları ve kır düğünü zamanı gelmiş durumda

Kır düğününün en büyük sıkıntısı şüphesiz ki hava durumudur. Aniden yağmur yağması veya havanın çok soğuk olması sizi üzebilir. Böyle bir sıkıntı yaşamamanız için hava durumunu önceden takip etmelisiniz. 

Düğün konseptimiz; kır düğününe yakışır canlı renklerde seçimler yapabiliriz. Sadelikten yana iseniz; Sadece bembeyaz kır çiçekleri tercihiniz olabilir. Bu sadeliğin içinde bir tek kendi canlı renklerle masanızın ön plana çıkarabilirsiniz. 

Kır düğünü için seçeceğimiz gelinlik modeli tabi ki sade ve rahat olmalıdır. Dans edeceğimiz ve saatlerce eğleneceğimiz zeminin kumdan ve çimden olduğunu düşünerek gelinlik tercihimizi öyle yapmalıyız. Prenses tarzı dediğimiz kabarık modellerde rahat edemeyeceğinizi düşünüyoruz. Son zamanların en trend modelleri arasında yer olan Helen model tarzında gelinlik tercih edebilirisiniz. 

Kır düğünü konseptinde gelinlik modelinizden ayakkabınıza sadelik ön planda olmalıdır

Önem verilmesi ve dikkat edilmesi gereken şeylerden bir tanesi de ayakkabıdır. Hem şık hem de yürüdüğümüz zaman kuma toprağa batmayacak modelde ayakkabılar da tercihiniz olabilir. 

güzel bir sahil ya da doğal bir otamda kır düğünü unutulmaz hatıralar arasında yer alacaktır

Gelinliğimizi kır düğününe uygun şekilde sade seçtiğimizi unutmamalıyız ve makyajımızı da sade ve natürel bir şekilde yapmalıyız. Saçınız için ise gelinliğinize uygun çiçeklerden yapılmış taç tercihiniz olabilir. Helen tarzı taçlar ise kır düğünü için şık modeller arasında yer alır.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin