Kısa Gelinlik Modelleri

  • 27.08.2019 / 07:07
  • 550

Klişe gelinlik modellerinden sıkılanlar için kısa gelinlik modelleri harika bir seçenek olabilir. Bu şekilde daha özgür ve farklı bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Her mekana uyumlu olan bu gelinlik seçenekleri çeşit çeşit tarz üzerinden karşınıza çıkacaktır. Özellikle 2019 yılının popüler kısa gelinlik modelleri şu şekilde sıralanır:

Derin V Yakalı Gelinlik

Kabarık gelinlik modellerinden sıkılanlar için iyi bir alternatif olarak ön plana çıkan derin v yakalı gelinlik, özellikle her vücuda uyum sağlamasıyla biliniyor. Kır düğünü ve kumsal düğünü için son derece uygun bir seçenek olan bu gelinlikler içinde oldukça rahat hareket edebilirsiniz. Uygun saç ve aksesuar kombini ile gelinliği biraz daha hareketli bir hale getirebilme şansınız da vardır.

Derin V yaka kısa gelinlik modelleri

Dantelli Kısa Gelinlik

Kum saati vücuda sahip olanların mutlaka incelemesi gereken bu model, nikah salonları için ideal bir seçenektir. Vücut hatlarını belirginleştirmeye neden olacak bu seçenek, aynı zamanda daha dengeli bir görüntü sunmasıyla da beğeni topluyor.

dantelli kısa gelinlik modelleri

Mini Kabarık Gelinlik

Kısa gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olan mini kabarık gelinlikler, daha rahat hareket etmenize neden olacak seçenekler arasında bulunur. Özellikle straplez yaka ve düz kesimli olanlar bu alanda en çok tercih edilenler arasındadır. Gelinliğe biraz daha hareket katmak isteyen kişiler, tercihini dalgalı saçlar ve hareketli bir makyajdan yana kullanabilirler.

kabarık etekli kısa gelinlik modeli 

Pelerinli Kısa Gelinlik

Son zamanlarda pelerinler gelinliklerde oldukça fazla kullanılıyor. Bu moda kısa gelinlik modellerine de sıçramış durumda. Daha farklı ve iddialı bir görüntü yakalamak isteyenler tercihini pelerinli kısa gelinlik modellerinden yana kullanabilirler. Özellikle kır düğünleri için son derece uygun olacak bu seçenek, uzunca bir süre akıllarda kalmasına neden olacak. Pelerinli gelinlik modelinin diğer avantajlı yönü ise, boyu olduğundan biraz daha uzun göstermesidir. Gelinlik seçiminde boy konusunda aklında soru işaretleri bulunanlar, bu nedenle tercihini rahatlıkla bu gelinlik modelinden yana kullanabilirler. Ayrıca ince ayak bileklerine sahip olanlarında bootie ayakkabı modelleri içinde daha etkileyici bir görüntüye sahip olması kaçınılmaz bir durum olacaktır.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin